Mart 27, 2024

Altcoin’in Zaferi: Sosyal Medya Eleştirilerine Rağmen %12’lik Yükseliş Güvenleri Arttırdı!


Son sosyal medya tartışmasında, kripto para ticaret kulübünün önde gelen isimlerinden MartyParty, Cardano ‘nun (ADA) performansını sorgulayarak işlem hızını piyasa değeriyle karşılaştırdı. MartyParty’nin tweet’ine göre, Cardano’nun piyasa değeri 23,5 milyar dolar olmasına rağmen saniyede yalnızca 1,68 işlem gerçekleştirebiliyor.

MartyParty’nin ifadesine göre:

“Cardano şu anda saniyede yalnızca 1,68 işlem yapıyor. Peki ama 23,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olmayı hak ediyor mu?”

Bu mesaj, Cardano’daki yatırımların gözden geçirilmesini ve daha verimli blok zincirlerine geçişin teşvik edilmesini önerdi. MartyParty’nin 26 Mart tarihindeki bu açıklaması, kripto para topluluğu içinde çeşitli tepkilere yol açtı.

Buna karşılık, SonofGeo olarak bilinen bir kullanıcı Cardano’ya tereddütsüz desteğini ifade ederek, blok zincirinin mevcut işlem hızının ötesindeki potansiyeline derin bir inanç duyduğunu belirtti. Bununla birlikte MartyParty, Cardano’nun yetenekleri konusunda yaygın bir belirsizlik olduğunu vurgulayarak SonofGeo’nun savunmasını reddetti.

ADA’nın son dönemdeki yükseliş ivmesi, süregelen tartışmalara yeni bir katman daha ekledi. Cardano’nun yerel tokenı geçtiğimiz hafta içinde fiyatında %12,2’lik önemli bir artışa ve piyasa değerinde 24,165 milyar dolara ulaşan kayda değer bir yükselişe tanık oldu.

İşlem hacmindeki %35,4’lük artışla karakterize edilen ve yaklaşık 599 milyon dolara ulaşan değer ve piyasa ilgisindeki bu yükseliş, yatırımcıların ADA token’ının potansiyeline olan güveninin arttığını gösteriyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?