Ekim 19, 2022

Altcoin’e Müjde, 9 Borsa Listeleyecek: İşte Gelişmeler

Kripto para piyasasına kırmızı rengin hakim olduğu 19 Ekim 2022 günü, bazı altcoin’ler için önemli listeleme haberlerinin de geldiği gün oldu. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere listede yer alan Aptos (APT), Binance ve FTX başta olmak üzere dokuz farklı borsa tarafından listelenecek. İşte bugün yaşanacak gelişmeler.

  • Aptos (APT), Binance tarafından BTC, BUSD, USDT pariteleriyle listelenecek.
  • Pocket Network, KuCoin tarafından listelenecek.
  • Astar (ASTR) ve Band Protocol (BAND), ortaklaşa bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
  • Aptos (APT), MEXC Global, FTX, Bybit, OKX, BTCEX, Gate.io, XT.COM ve Phemex Contract tarafından USDT paritesiyle listelenecek.
  • Efinity (EFI), KuCoin tarafından listelenecek.
  • Alpha Venture DAO (ALPHA), Twitter Spaces üzerinden bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirecek.
  • Oobit (OBT), MEXC Global tarafından listelenecek.
  • Perpetual Protocol (PERP), topluluğuyla bir araya gelecek ve önemli projelerin yanı sıra güncellemelerden bahsedecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?