Ocak 25, 2023

Analist Altcoin’e Dikkat Çekti: Meteorik Ralli Mümkün!

Credible takma adıyla tanınan kripto analisti, merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’i Curve (CRV) için bir tahmin yayınladı. Analist, CRV’nin yukarı yönlü büyük bir patlama potansiyeli olduğunu öne sürdü.

336.000 takipçili Twitter hesabında paylaşım yapan Credible, Curve Finance’in yönetim token’ının %1092’ye varan kazanç ihtimaline dikkat çekti. Analist, bunu “üçüncü dalga” teorisi üzerinden kurguladığını da açıkladı.

Curve Finance token fiyat tahmini

Credible, dalgalar halinde ilerlediği düşünülen ve kitlelerin psikolojisini hesaba katarak fiyat tahmini yapan “Elliott Dalga teorisini” kullanmaktadır. Teoriye göre, yükselişe geçen bir varlık beş dalgalı bir yükseliş trendinden geçer ve üçüncü dalga en güçlü yükselişi tetikler.

Üçüncü Dalga Curve Fiyatını Uçuracak!

Credible’ın grafiği üçüncü dalga rallisinin Curve Finance’i 13 dolara kadar yükseltebileceğini gösteriyor. Ayrıca, CRV’nin bir varlığın momentumunu izleyen göreceli güç göstergesinin haftalık grafikte hiçbir zaman aşırı satın alınmadığını ve coin’in “en büyük hareketlerinin henüz gelmediğini” öne sürdüğünü söylüyor. Bu yazının yazıldığı sırada CRV 1,09 dolardan işlem görüyordu.

Bitcoin fiyatını da yorumlayan Credible, bu yılki güçlü performansına rağmen öncü kriptonun yukarı yönde büyümek için hala daha fazla alana sahip olduğuna inanıyor.

“Bu henüz rallimizin sonu gibi görünmüyor. Yerel fiyat hareketleri, 25.000 dolara doğru yükselişimizi sürdürmeden önce konsolidasyon gibi görünüyor.”

Bitcoin fiyat tahmini

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?