Aralık 6, 2022

Altcoin’den Web3 ve Metaverse Adımı: “Büyük Potansiyel Var!”

Aave, metaverse şirketi Sonar’ı satın alarak Web3 planlarını genişletti. Aave’nin de dahil olduğu DeFi protokolleri son aylarda Web3 alanına odaklanmaya devam ediyor.

Sonar, metaverse ve NFT özelinde çalışan bir şirket olarak ön plana çıkıyor. Mobil odaklı ve sosyal etkileşime odaklanan şirket, oyuncuların sanal dünyalar inşa etmelerine yardımcı oluyor. Oyuncular, bu sanal dünyalarda NFT’leri kullanarak farklı türden etkileşimlere girebiliyor.

Aave’nin Sonar’ı satın almasıyla birlikte ekosistemin parçası olarak Lens Protocol’ün entegre edilmesi bekleniyor. Sonar ekibinde yer alan bazı geliştiriciler de Web3 uygulamalarını genişletmek için Aave ekibine katılacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere birçok farklı platform ve proje son zamanlarda Web3 adımı atmaya devam ediyor. Kripto kışının da etkisiyle birçok proje varlıklarını güçlendirmek için alternatif alanlar aramaya devam ediyor.

Aave’nin kurucusu ve CEO’su Stani Kulechov, sosyal medya ve mobil uygulama stratejilerinin önemine dikkat çekti.

Benzer şekilde DeFi protokolü Uniswap de NFT desteği sunarak Web3 planlarında önemli bir adım attı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : BeInCrypto
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?