Ocak 30, 2023

Altcoin’den Sürpriz Çıkış: Bir Haftada Yüzde 227 Arttı!

Kripto para piyasalarında yön korusunda belirsizlik devam ederken pek de popüler olmayan bir altcoin Highstreet (HIGH) yalnızca bir hafta içerisinde %227 artış kaydetmeyi başardı.

Kripto yatırımcılarının gözü Fed’in açıklayacağı faiz kararına odaklanmışken, piyasada belirsizlik devam ediyor. Son 2 haftada HIGH, %227 oranında kazanç elde etti. Hafta boyunca kaydettiği en düşük ve en yüksek seviyeler ise şu şekilde sıralanabilir: 1.18 dolar ve 3.86 dolar.

On-chain veri sağlayıcısı Lookonchain’e göre, Binance CEO’su CZ’nin borsanın sanal gerçeklik veya metaverse oyunlarına yatırım yapmayı tercih edeceğini söylemesinden sonra HIGH’ın fiyatı yaklaşık %200 arttı.

Binance Labs Fund’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir açıklama, yılın başından bu yana yapılan metaverse hakkındaki tartışmaları yeniden gündeme getirdi. Binance, 16-20 Ocak tarihleri ​​arasında High Street, League Kingdoms, The Sandbox, Space ve Ultiverse ile işbirliği içinde bir metaverse demosu düzenledi. Bu da HIGH’ın dikkat çekmesini sağlayan bir neden olarak kabul edilebilir.

Highstreet (HIGH) Nedir?

Highstreet, fiziksel ürünlerin NFT’ler olarak alınıp satıldığı ilk metaverse pazarını oluşturmak için yola çıkmış bir proje. Ethereum ağında çalışan pazar, üst düzey markaların sınırlı sayıda ürünleri piyasaya sürmesi için inşa edilmiştir.

Altcoin projesi şu anda HTC, Palmdrive Capital, Cherubic Ventures, Mechanism, Jump Trading ve NGC dahil olmak üzere geniş bir yatırımcı listesine sahip.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?