Şubat 15, 2023

Yapay Zeka Odaklı Altcoin’den Muazzam Performans!

Yapay zeka (AI) teknolojisi kripto para ve blockchain teknolojisi başta olmak birçok farklı sektörde hızlı büyüyor. Bazı AI kripto projeleri birçok ‘mavi çip’ kripto para projesinden daha iyi performans gösterdi. Popüler projelerden birisi olan Fetch.ai, bu yılın başından bu yana %400 gibi göz kamaştıran bir performans gösterdi.

OpenAI’a ait ChatGPT oldukça büyük bir potansiyeli sahip. Teknolojisi, yapay zekaya bağlı birçok kripto varlığa yardımcı oldu. Bunlardan biri olan Fetch.ai, 0,42 dolarlık direnç alanının üzerine çıkmayı başardı.

Santiment’e göre, “FetchAi, 2023’te +% 395’lik bir artış gösterdikten sonra şu anda kripto para piyasasında 102. sırada yer alıyor. Ayrıca, 567 gün içinde en büyük işlem sayısını kaydetti. 61,2 milyon dolar değerinde $FET, aynı zamanda 224,46 milyon $ETH tutan mevcut bir balina adresine aktarıldı.”

Fetch.ai Yıla Muazzam Bir Performansla Başladı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 2018’in yaz aylarında piyasaya sürülen Fetch.ai (FET), yapay zeka destekli eşler arası uygulamalar için otonom yazılım aracılarından oluşan bir ağ oluşturmak üzere blok zinciri, akıllı sözleşmeler ve yapay zeka teknolojisini bir araya getiriyor. FET ağı, kendileri ve diğer insanlar adına birçok otonom aracıdan oluşan merkezi olmayan bir ağ yaratıyor.

Haber hazırlanır FET token fiyatı 0,4242 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değeri 347.399.723 dolar ve 24 saatlik işlem hacmi %150 artış gösterdi. Şu anda 228.808.592 dolar seviyesinde bulunuyor. Aynı zamanda, CoinMarketCap’e göre dolaşımdaki arz yaklaşık 818.912.300 FET’tir.

Fetch.ai

Kripto piyasasındaki genel görünüme paralel olarak son 7 günde %15,63’lük bir kayıp kaydetmesine rağmen FET, 30 gün öncesine kıyasla %80,18 ilerleme kaydetti ve önceki 2 ayda %362,14’lük güçlü bir kazanç elde etti.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?