Aralık 8, 2022

Bu Altcoin’den Milyarlık Transfer: Neler Oluyor?

Son 48 saatte taşınan Ripple (XRP) miktarı büyük bir artış kaydederken, transferlere şirketin bizzat kendisi de dahil oldu.

Whale Alert’ın paylaşımına göre son 12 saat içerisinde Ripple’a ait bir cüzdandan bilinmeyen bir cüzdana 160,6 milyon XRP gönderildi.

Bu transferlerin 4,1 milyar XRP’lik hamlenin ardından gelmesi ise dikkat çekti.

Ripple (XRP) Cephesinde Neler Oluyor?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 4,124 milyar XRP token, kısa bir süre içerisinde Bittrex’ten çıkartıldı. Whale Alert, gönderen cüzdanı büyük kripto borsası Bittrex’e ait bir cüzdan olarak etiketledi. Transferlerin tamamı Whale Alert tarafından “bilinmeyen” olarak işaretlenen cüzdanlara gönderildi.

Ripple, 50.000.000 XRP içeren transferini henüz bilinmeyen bir cüzdana gönderse de spekülasyonlar hızla yayıldı. Bazı isimler Ripple’ın mevcut arzının küçük bir kısmını satmaya hazırlanıyor. Bu iddiaları destekleyen en önemli detay ise transferlerin RL18-VN olarak tanımlanan cüzdana gönderilmesi. Bu cüzdan genelde XRP’yi şirket dışına taşımak veya satmak için kullanılmaktadır.

Bittrex borsasından taşınan XRP token’ların hemen üzerinde şirketin de transfer yapması birçok soruyu doğurdu.

Meksika merkezli Bitso da 35.600.000 ve 40.000.000 XRP transferi yaparak kervana katıldı.

Üçüncü transfer anonim bir balina tarafından Bitstamp borsasına yapıldı. Ancak, XRP cüzdan takipçisi Bithomp’a göre, gönderenin cüzdanının ABD merkezli Bittrex borsasına bağlı olduğu kanıtlandı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?