Mart 26, 2024

Altcoin’den Kritik Ortaklık Duyurusu: Fiyat Bu Gelişmenin Ardından %12 Sıçradı!


JASMY, 49.3 milyar coin dolaşım arzı ve 1.1 milyar dolarlık piyasa değeri ile en iyi 100 kripto para birimi arasında yer alıyor. Devrim niteliğindeki duyurunun ardından, kripto paranın fiyatında %12’lik önemli bir artış yaşandı.

Gözlemlenen genişleme, piyasanın ortaklık konusundaki coşkusunu ve Nesnelerin İnterneti teknolojilerindeki gelişmeleri beklentisini göstermektedir.

Kripto para biriminin son teknolojik Kişisel Veri Kilidi (PDL) teknolojisi ve Panasonic’in IoT uzmanlığına dayanarak, ortaklık merkezi olmayan veritabanlarını IoT cihazlarıyla bağlamayı amaçlamaktadır.

İnovasyonu teşvik eden dinamik ve duyarlı bir ortam yaratan Web3 teknolojisi ve çevik geliştirme yöntemlerinin platformun temelini oluşturduğu belirtilmiştir.

Ortaklıktan kaynaklanan önümüzdeki IoT platformunun birçok özelliği, blockchain ve IoT entegrasyonunun sınırlarını test etmeyi amaçlamaktadır.

Platformun geniş bir endüstri ve kullanım alanı yelpazesi ile uyumlu olması sağlanmıştır. Sağlık hizmetleri ve lojistik de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda artan verimlilik ve etkinlikle sunulabilecek potansiyel uygulamalar ve hizmetler bulunmaktadır.

Pazar, JASMY için yapılan ortaklık duyurusuyla sarsıldı ve bu, faaliyetlerde büyük bir artışa ve JASMY’nin fiyatında önemli bir artışa neden oldu.

JASMY Piyasa Artışı

Yatırımcılar, heyecanı değerlendirmek için hemen JasmyCoin satın aldılar ve duyurudan sonra fiyatta etkileyici bir %11,30’luk artış yaşandı. Mevcut piyasa verilerine göre JasmyCoin’in maliyeti 0.0231 dolar olarak belirlendi ve 24 saatlik işlem hacmi 215 milyon dolar olarak gözüküyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?