Ocak 15, 2024

Altcoin’den Google Cloud Müjdesi: Resmi Destek Resmen Açıklandı!

Flare projesinin arkasındaki geliştirici ekip, teknoloji devi Alphabet’in bulut bilişim bölümü Google Cloud ile olan anlaşmalarını duyurdu. Cloud, ağda ikili bir rol üstlenecek. Google Cloud, Flare Time Series Oracle’a (FTSO) katkıda bulunacak ve Flare ağında bir doğrulayıcı olacak.

Bir ağ doğrulayıcısı olarak Google Cloud, Flare ağında yeni işlem blokları önerecek ve doğrulayacaktır. Bu da zincirin proof-of-stake mutabakat mekanizmasının desteklenmesini gerektiriyor.

Ayrıca, altyapı sağlayıcılarının rolünün, dApp’lere merkezi olmayan verilere en üst düzey erişim sağlama misyonu açısından çok önemli olduğunu belirtti. Bu, blok zinciri durumu ve fiyat zaman serisi verileri de dahil olmak üzere geniş bir bilgi yelpazesini kapsamaktadır.

Flare, uygun maliyetli EVM akıllı sözleşmelerini merkezi olmayan verilerle birleştirerek öne çıkmaktadır. Temel amacı, kullanıcılara kapsamlı bir veri dizisine güvenilir erişim sağlamaktır.

google cloud flare token'ı destekleyecek

CoinMarketCap verileri, Flare’in FLR tokeninin son 24 saat içinde %7 artış kaydetti.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?