Altcoin’den Dikkat Çeken Ortaklık Geldi!

Cuma günü yapılan açıklamaya göre VeChain‘in biyoyakıt sektörü için blockchain altyapısı oluşturmak için UCO Network ile ortaklık kurduğunu duyuruldu.

UCO yaptığı bir basın açıklamasında, “UCO Network ve VeChain Vakfı’nın Çevresel, Sosyal ve Yönetişim hedefleriyle ilgili tam uyumu, bu doğal ve heyecan verici ortaklığın kurulmasına katkıda bulunan belirleyici farklılaştırıcılar olmuştur” dedi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere UCO Network, Çevresel, Sosyal ve Yönetişim hedefleriyle uyumlu ilk blockchain tabanlı biyoyakıt platformu olarak da ön plana çıkan bir oluşum. Avrupa Birliği Yenilenebilir Enerji Direktifi II ile otomatik uyumluluğa odaklanarak kullanılmış “yemeklik yağ izlenebilirlik” çözümleri sunan oluşum, bu konuda dikkat çeken çözümler üretiyor. Ağa göre, platform Blockchain ve IoT teknolojilerinin bir kombinasyonunu kullanıyor. Buna bağlı olarak, bu, kullanılmış yemeklik yağ tedarik zinciri dolandırıcılığı riskini de azaltmak için çaba gösteriyor.

VeChainThor, UCO Network’ün Katman 1 blok zinciri ortağı olacağı da detaylarda yer aldı. Ağ; çok taraflı ödeme, çok görevli işlem, kontrol edilebilir işlem yaşam döngüsü ve işlem bağımlılığı işlevlerini kullanacaktır. Sonuç olarak, bunlar UCO Network’ün katman 1 geliştirmesini çok daha kullanıcı dostu hale getirecek.

Tüm bunlara ek olarak, VeChain’in PoA (Proof of Authority, Otorite İpsatı) konsensüs mekanizması, basın açıklamasına göre UCO Network’ün verimsiz yükseltme süreçleri ve enerjinin boşa harcanması konusundaki endişelerini de ele alıyor.

VeChain, geçtiğimiz birkaç ay içinde birkaç yeni ortaklık kurdu. Buna TruTrace, OrionOne ve Amazon Web Servisleri dahildir. Ek olarak, VeChain’in ToolChain’inin UFC ile 100 milyon doların üzerinde bir değere sahip bir sponsorluğu var.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.