Eylül 1, 2023

Altcoin’den Beklenmedik Performans ve Arbitraj Fırsatı: %150 Fırladı!


Son günlerin popüler kripto varlıklarından CYBER Token 9,6 dolara yükselmeyi başarırken, bir haftada %150 oranında yükseliş kaydetti.

Cyber Token

CYBER Token ile ilgili en dikkat çeken detay Upbit ve Binance borsalarındaki fiyat farkı. Altcoin Upbit’te 14,7 dolardan işlem görürken, Binance’te 9,3 dolardan işlem görüyor. Bu da %50’nin üzerinde bir fark olduğu anlamına geliyor. Trader’lar ve yatırımcılar bu farklılıklardan kâr elde etmeye çalışırken, bu önemli fiyat farkının bir sonucu olarak piyasa verimliliği ve arbitraj fırsatlarına ilişkin endişeler ortaya çıkmıştır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Scopescan’e göre Upbit’in, altcoin’in en büyük holdingi olarak Binance’i geride bırakması dikkat çekiyor. Token’ın mevcut dolaşımdaki arzının %33’ü Upbit tarafından tutuluyor. Bununla birlikte, ilk fiyat artışı Binance’in “Simple Earn Cyber Quiz” promosyonunu başlatmasıyla teşvik edilmiş olabilir ve bu da borsa girişimlerinin kripto para birimi fiyat dinamikleri üzerindeki etkisini vurgulamaktadır.

Bir başka şaşırtıcı gelişmede, kripto para alanında önde gelen bir oyuncu olan DWF Labs, Bithumb borsasına, geçerli piyasa fiyatında yaklaşık 360.000 dolar değerinde 40.000 CYBER token yatırdı. The Data Nerd tarafından bildirilen bu hareket, para yatırma işleminin zamanlaması göz önüne alındığında, duruma başka bir entrika katmanı ekliyor.

Bu hamlenin fiyattaki yükselişi takiben gelmesi ise dikkat çeken önemli bir ayrıntı. Analistler, bu depozitonun stratejik bir hamle olabileceğini ve DWF Labs’ın CYBER token’ın son dönemdeki yükselişinden kâr elde ederken gelecekteki potansiyel kazançlar için önemli bir hisseyi elinde tutmasına olanak tanıdığını düşünüyor.

Analistler, bu depozitonun stratejik bir hamle olabileceğini ve DWF Labs’ın CYBER’ın son dönemdeki yükselişinden kâr elde ederken gelecekteki potansiyel kazançlar için önemli bir hisseyi elinde tutmasına olanak tanıdığını düşünüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?