Korkutan Tahmin Geldi: Altcoin’de Büyük Düşüş Bekliyorum!

0
Korkutan Tahmin Geldi: Altcoin'de Büyük Düşüş Bekliyorum!

Popüler analist Benjamin Cowen, akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) hakkında görüşlerini paylaştı. Cowen’a göre ETH, boğa koşusu öncesi seviyelerine geri dönebilir. İşte analisti korkutan Ethereum fiyat tahmini.

YouTube kanalında yayınladığı videoda görüşlerini aktaran Benjamin Cowen, Ethereum fiyat tahmini yaptı. Analiste göre ETH fiyatı beşinci kez 600 dolar seviyesine gerileyebilir. Sonuç olarak fiyat boğa koşusu önceki seviyelerine düşecektir.

“Yıl boyunca bu ihtimaller hakkında konuştuk. Genel beklenti Ethereum’un bir dizi boğa koşusundan geçmesiydi. Anak günün sonunda herhangi bir şey olmadı. Aynı eğilimin beşinci kez gerçekleşmesi mümkün.

2018 yılına geri dönersek, Ethereum fiyatındaki düşüş %95 civarındaydı. Elbette şu an %95 düşeceğini söylemiyorum. Ancak %87 oranında bile düşse ki Bitcoin %87 oranında düşüş kaydetmişti. Bu düşüş %95 düşüşün yaşandığı zaman geldi hatırlarsanız. Bu senaryo fiyatı 600 dolara itmeye yeterli olacaktır.”

Ethereum fiyat tahmini

Analiste göre tüm detayları hesaba katacak olursak bazı katılımcılar ayı piyasasının bitmesini gerçekten istiyor. Nitekim Ethereum ayılarının öngörülebilir bir zaman diliminde hala kontrole sahip olacağını da belirtti.

“Ayı piyasasının bitmesi için önümüzde uzun bir yol var ancak bence oraya varacağız. Bir gerileme yaşamamız ve 600 dolar civarına gerilememiz gerekiyor. Bu gerilemenin ardından başka bir boğa koşusunu tetikleyebiliriz. Sonuç olarak piyasada sürekli bir hareketi desteklememiz mümkün.

Nitekim gerçekten düşük seviyelere gerilediğimizde, yükseliş için zamanın geldiğine inanacağım. Kripto para piyasasında yeni birisiyseniz ve düşük tahminlere şüpheyle yaklaşıyorsanız sanırım kendinize gelmişsinizdir. Son birkaç aydır yaşananlar her şeyi gösterdi. Hala inanmıyor olabilirsiniz ancak bir plan yapmalısınız. İhtimaller her zaman yüksek olacak.”

Koinfinans.com olarak aktardığımız üzere Ethereum şu an 1249 dolar civarında işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın