Kasım 15, 2022

Korkutan Tahmin Geldi: Altcoin’de Büyük Düşüş Bekliyorum!

Popüler analist Benjamin Cowen, akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) hakkında görüşlerini paylaştı. Cowen’a göre ETH, boğa koşusu öncesi seviyelerine geri dönebilir. İşte analisti korkutan Ethereum fiyat tahmini.

YouTube kanalında yayınladığı videoda görüşlerini aktaran Benjamin Cowen, Ethereum fiyat tahmini yaptı. Analiste göre ETH fiyatı beşinci kez 600 dolar seviyesine gerileyebilir. Sonuç olarak fiyat boğa koşusu önceki seviyelerine düşecektir.

“Yıl boyunca bu ihtimaller hakkında konuştuk. Genel beklenti Ethereum’un bir dizi boğa koşusundan geçmesiydi. Anak günün sonunda herhangi bir şey olmadı. Aynı eğilimin beşinci kez gerçekleşmesi mümkün.

2018 yılına geri dönersek, Ethereum fiyatındaki düşüş %95 civarındaydı. Elbette şu an %95 düşeceğini söylemiyorum. Ancak %87 oranında bile düşse ki Bitcoin %87 oranında düşüş kaydetmişti. Bu düşüş %95 düşüşün yaşandığı zaman geldi hatırlarsanız. Bu senaryo fiyatı 600 dolara itmeye yeterli olacaktır.”

Ethereum fiyat tahmini

Analiste göre tüm detayları hesaba katacak olursak bazı katılımcılar ayı piyasasının bitmesini gerçekten istiyor. Nitekim Ethereum ayılarının öngörülebilir bir zaman diliminde hala kontrole sahip olacağını da belirtti.

“Ayı piyasasının bitmesi için önümüzde uzun bir yol var ancak bence oraya varacağız. Bir gerileme yaşamamız ve 600 dolar civarına gerilememiz gerekiyor. Bu gerilemenin ardından başka bir boğa koşusunu tetikleyebiliriz. Sonuç olarak piyasada sürekli bir hareketi desteklememiz mümkün.

Nitekim gerçekten düşük seviyelere gerilediğimizde, yükseliş için zamanın geldiğine inanacağım. Kripto para piyasasında yeni birisiyseniz ve düşük tahminlere şüpheyle yaklaşıyorsanız sanırım kendinize gelmişsinizdir. Son birkaç aydır yaşananlar her şeyi gösterdi. Hala inanmıyor olabilirsiniz ancak bir plan yapmalısınız. İhtimaller her zaman yüksek olacak.”

Koinfinans.com olarak aktardığımız üzere Ethereum şu an 1249 dolar civarında işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?