Şubat 8, 2024

Altcoin’de Bu Sinyaller Keskin Bir Yükselişin Habercisi Olabilir mi: Gözler %50’lik Artışta!

RUNE fiyatı, daha düşük bir yüksek oluşum eğilimiyle 50 günlük EMA’nın dinamik direnciyle karşı karşıya. Ayrıca, Thorchain’deki artan momentum, 200 günlük EMA’nın üzerinde seyrediyor. Bu da altcoin için güçlü bir boğa koşusu sinyali veriyor.

Yukarı yönlü trend ivme kazanırken, Thorchain’deki kırılma koşusu genel Fibonacci seviyelerini aşıyor, keskin bir yükselişin habercisi olabilir. Peki, Thorchain, önümüzdeki altcoin sezonunda 2024 yılında beklenen yükselişi kaydedebilecek mi?

Thorchain 5 Doların Üzerine Çıkacak mı?

RUNE fiyat analizi

200 günlük EMA’dan destek alan RUNE fiyatı, geri çekilme aşamasının üstüne çıkıyor ve 50 günlük EMA’ya meydan okuyor. Ayrıca, daha düşük yüksek oluşum, 5 dolarlık boyun çizgisine doğru yükselen bir üçgeni doğrulayan bir destek trend çizgisi oluşturuyor.

200 günlük EMA’dan yükselişin tersine dönmesi, 5 dolarlık boyun çizgisine denk gelen ters bir baş ve omuz formasyonunu gösteriyor. Ayrıca, boyun çizgisi alanı %38.20 Fibonacci seviyesi ile kesişerek güçlü bir direnç birleşimini yansıtıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere şu anda, RUNE coin fiyatı, tersine dönüş momentumunu desteklemek için bir yükseliş şamdanı oluşturarak gün içinde %4.64’lük bir artışla 1.53 dolardan işlem görüyor. Bu durum, bir kırılma eğilimini artırma olasılığını taşır.

Teknik göstergeler:

RSI Göstergesi: Günlük RSI çizgisi, yarı çizginin üzerine çıktığı için hareket halinde bir yükseliş eğilimi gösteriyor.

RUNE Fiyatı 10 Dolara Yükselecek mi?

Yükseliş trendi, 5 dolar işaretindeki güçlü direnç izdihamına karşı yükselen çok sayıda yükseliş modeli öngördüğünden, RUNE çok önemli bir noktada duruyor. RUNE fiyatı 5 dolar bölgesinin üzerine çıkma ivmesini sürdürürse, yükseliş trendi 7 dolar seviyesine doğru keskin bir koşu ile sonuçlanabilir. İyimser olarak, yükseliş trendi 10 dolar işaretine ulaşabilir.

Diğer taraftan, 4,3 doların altındaki bir kırılma Thorchain’i 3,64 dolara düşürebilir.

Coingecko verilerine göre altcoin haber yazıldığı sırada 4.64 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : CoinPedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?