Altcoin’de 4,4 Milyonluk Yakım: Topluluk Heyecanlı!


Kısa süre önce başlatılan bir proje olan Cremation Coin, en son haftalık yakma işleminde toplam 4,4 milyon Terra Classic (LUNC) yaktı. Bu işlem, hafta boyunca yakılan toplam LUNC sayısında önemli bir artışa yol açarak etkileyici bir şekilde 6,6 milyon token’a ulaştı.

Terra Finder verilerine göre, bugün saat gerçekleşen yakma işlemi, bu haftanın kayda değer son yakma işlemi oldu. Cremation Coin ayrıca, daha büyük bir işlem hacmi daha büyük yakımlara yardımcı olacağından, farkındalık talep ederek gelişmeye kamuoyunun dikkatini çekti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Cremation Coin yapılan son yakımların ardından geçtiğimiz Aralık ayında piyasaya sürülmesinden bu yana toplam 41 milyon Terra Classic token yakımı tamamlamış oldu. Bununla birlikte, LUNC Dash verileri, cüzdanını daha sonraki bir tarihte endeksleyerek toplam yakımları 29,6 milyon token olarak gösteriyor. Sonuç olarak, proje şu anda 17. en büyük LUNC yakıcısı olarak konumlanıyor.

Cremation Coin ekibine göre, amaçları, yakma sürecine yardımcı olarak kapsamlı tedariklere sahip tokenlere yardımcı olmaktır. Şu anda Terra Classic üzerinde yoğunlaşmış durumdalar ve her hafta işlem hacimlerinin %10’u ile LUNC yakma sözü verdiler. Bir önceki hafta, proje sözüne sadık kalmak için 3,3 milyon token yaktı.

Gerçekleştirilen son 4,4 milyonluk yakma işlemi, 6 Şubat’ta Terra Casino’nun 10 milyon token yakmasından bu yana gerçekleşen en yüksek tek LUNC yakma işlemi oldu. Topluluk, son zamanlarda yakma oranında bir düşüş olduğunu vurgulamıştır. Ancak kampanya, girişimi yeniden canlandırmayı amaçlayan tekliflerin sunulmasıyla yoluna devam etmektedir.

Binance Terra Classic Yakımlarına Devam Edecek

Şu anda 20,1 milyarlık önemli bir kümülatif yakımlarla en büyük katkıda bulunan Binance‘in yakımlara devam etmesi muhtemel. Bu durum, yakın zamanda topluluk tarafından borsanın token yeniden basımlarına ilişkin endişelerini ele alan sinyal önerilerinin kabul edilmesinin ardından geldi.

Sinyal tekliflerinin kabul edilmesinin ardından, bir hafta önce ağın 1.1.0 sürümüne yükseltilmesi için yeni bir teklif sunuldu. Bu yükseltme, Binance’in endişelerini gidermek için önerilen tüm özellikleri içeriyor. Bu yükseltme önerisi az önce kabul edildi ve topluluk içinde sevinç yarattı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?