Şubat 10, 2023

Bu Altcoin Yatırımcılarını Cennete Götürecek Demişti, Analist Tahminini Güncelledi!

Ark Invest kripto bölümünün eski yöneticisi ve analist Chris Burniske, geçtiğimiz günlerde lider altcoin Etheruem için dikkat çeken bir tahminde bulunmuştu. Analist birkaç gün önce paylaştığı tahminde Ethereum’un yatırımcılarını Valhalla’ya (İskandinav mitolojisindeki cennet) götüreceğini söylemişti.

Chris Burniske, bakış açısını değiştirdi ve Ethereum’un nihai hedefine ulaşmadan önce ciddi bir düşüş yaşaması gerekebileceğine dair yeni bir tahminde bulundu.

Burniske son Twitter paylaşımında “Valhalla’ya ulaşmak için önce ölmemiz gerekiyor” diyerek Ethereum’un önemli bir değer düşüşüyle ​​karşı karşıya kalabileceğini ve bunun potansiyel olarak bazı trader’lar için tasfiyeye ile sonuçlanabileceğini ima etti. Bu süreci, kripto para piyasasının volatilitesini vurgulayan bir metafor olan ölüme benzetti.

Bunların yanında Burniske, lider altcoin için uzun vadede iyimser kalmaya devam ediyor. Analist, Ethereum’un altında yatan teknoloji ve altyapısının büyümesini desteklemeye devam edeceğine ve ağa daha fazla geliştirici ve kullanıcı çekeceğine inanıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kripto para piyasalarının son derece öngörülemez olduğunu ve piyasa duyarlılığındaki herhangi bir ani değişikliğin Ethereum ve diğer varlıkların fiyatını etkileyebileceğini belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, Burniske’nin Ethereum hakkındaki gözden geçirilmiş tahmini, kripto para birimi alanındaki temel analizin önemini ve yatırım kararları verirken uzun vadeli eğilimleri ve gelişmeleri dikkate almanın önemini ortaya koymaktadır.

Ethereum örneğinde, piyasadaki en büyük altcoin son 24 saatte değerinin yaklaşık %6.5’ini kaybetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?