Aralık 8, 2022

Kıdemli Analist: Bu Altcoin ve Kripto Piyasası Yükselecek!

Bloomberg kanalının tecrübeli emtia stratejisti Mike McGlone, kripto para piyasası için yorum yaptı. Stratejiste göre kripto varlıklar önümüzdeki yıl geleneksel varlıklardan daha iyi performans gösterecek. İşte tecrübeli ismi detaylandırdığı tahmini.

Mike McGlone tarafından paylaşılan yeni bir analizde, kripto para piyasası değerinin 2022 yılında anlık olarak 1,3 trilyon dolar değer kaybettiğinin altını çizdi. Stratejiste göre bu rakam Amazon ve Google’ın toplam piyasa değerindeki düşüşe ortalama olarak eşdeğer.

Stratejiste göre bu değerler kripto para piyasasının ne kadar erken bir aşamada olduğunu temsil ediyor.

“FED, son 40 yılın en agresif sıkılaştırma hamlesini gerçekleştirdi. Makroekonomik koşulları dengelemek için iyi bir çözümdü ancak 2023 yılında işler değişecektir. Eğer gevşemeden vazgeçmezlerse, derin bir resesyona sürüklenebiliriz. Sonuç olarak tüm riskli varlıklar bu durumdam etkilenir. Temel senaryomuz “Bloomberg Galaxt Kripto Endeksi” ile ölçülen piyasanın öne çıkacağı bir ‘deflasyonist’ dönem”.

McGlone, hacim olarak en büyük beş kripto varlık arasında stabilcoin’lerin hakimiyetinin Ethereum ile doğrudan ilişkili olduğunu iddia etti. Sonuç olarak stratejiste göre ETH blockchain’i, dijital dolar ticaretini hızlı ve ucuz hale getiriyor.

“Tahminim şu, bu teknolojinin uzun vadede vadeli işlemler ve borsa yatırım fonları piyasalarına benzer bir şekilde hareket etmesi. Bence bunu engelleyecek çok az şey var. NFT’ler, DEX’ler ve birçoğu Ethereum ile mümkün oldu.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?