Aralık 1, 2023

Altcoin Uzmanından Üç Seçim: Ralli Kırılmaları Başladı!

Kripto trader’ı Inmortal, merkezi olmayan bir finans altcoin ‘i için yorum yaparken büyük bir ralli için hazırladığına inanıyor. Trader, X hesabında Radix (XRD) token’ın mevcut değerinden %51’den fazla yükselebileceğini belirtti.

Dalgalı çizgiye mükemmel saygı duyuyorum. Kopuş artı yeniden test tamamlandı. Dürtü yükleniyor.

Radix token grafiği

Trader, hazırladığı grafiğine bakarak Radix’in 0,0500 dolar seviyesini yeniden test ettikten sonra 0,0850 dolara yükseleceğini öne sürüyor.

Radix, son 24 saatte %10,8 artışla yazı yazıldığı sırada 0,0562 dolardan işlem görüyor.

Inmortal, Solana‘nın (SOL) geçmişte destek olarak görev gören 50 dolar seviyesini yeniden test etmesinin ardından 64 doları geri alabileceğini belirtti.

Bu eşit düşük seviyeler alınmak için yapıldı. Önce 50 dolar sonra 64 dolar yapabilir miyiz? Teşekkürler!”

solana grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Solana, son 24 saatte %1,9 artışla yazı yazıldığı sırada 59,16 dolardan işlem görüyor.

Son olarak, trader Ethereum’un (ETH) yukarı yönlü büyük bir hareketten önce muhtemelen düşeceğini söylüyor.

Fikriniz doğru. Zamanlamanız yanlış. ETH daha iyi performans mı gösterecek? Evet. Ama önce sabrınızı deneyecek.

Ethereum grafiği

Trader, grafiğine bakarak ETH’nin önümüzdeki yılın ilk yarısında 3.600 dolar seviyesine büyük bir ralli yapmadan önce yaklaşık 1.600 dolar düşeceğini öne sürüyor.

Ethereum, son 24 saatte %1,2 düşüşle haber hazırlandığı sırada 2.027 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?