Altcoin Uzmanından Patlama Potansiyeli Bulunan 7 Coin Önerisi!


Analist Altcoin Buzz, son videosunda Base ekosisteminin yaklaşan boğa koşusunda patlayıcı bir büyümeye hazır olduğunu ve Ethereum katman-2 çözümlerine zorlu bir rekabet sunabileceğini belirtti. Analist, Bitcoin boğa koşusunun devam edeceğini gösteren umut verici bir göstergeye dikkat çekerek, Base ekosisteminin artan önemine vurgu yaptı.

Base platformu, 10x’ten 100x’e kadar değer kazanma potansiyeline sahip bir sonraki dalga altcoinler için güçlü bir aday olarak ortaya çıkıyor. Örneğin, Şubat 2024’te Base üzerinde başlatılan Brett isimli coin, başlangıcından bu yana 300 kat değer kazanarak dikkat çekti. Bu momentum, diğer Coinbase katman-2 tokenlerine de likiditenin akabileceği sorusunu gündeme getiriyor. Dolayısıyla, Base üzerindeki birçok projenin yakın gelecekte büyüme potansiyeli taşıdığı görülüyor.

  1. Aerodrome Finance: Base üzerinde merkezi ticaret ve likidite pazarı haline gelen bu platform, kilitli toplam değer (TVL) olarak 680 milyon doları aşarak rekor kırdı.
  2. Virtuals Protocol: Sanal dünyalar için AI karakterleri üreten merkeziyetsiz bir fabrika olup, işbirliği ve kaliteyi teşvik ediyor.
  3. Moonwell DeFi: Moonbeam, Moonriver ve Base üzerinde inşa edilen açık bir borç verme ve alma DeFi protokolü.
  4. Frok AI: Web3 dünyasında gezinmeyi basitleştirmek için tasarlanmış yapay zeka destekli bir platform.
  5. Aavegotchi: Singapur merkezli Pixelcraft Studios tarafından geliştirilen, kullanıcıların NFT avatarlarını stake edebileceği ve Aavegotchi metaverse ile etkileşime girebileceği bir DeFi destekli kripto koleksiyon oyunu.
  6. Degen Token: Kullanıcıların kaliteli içeriği Degen tokenları ile ödüllendirmesini sağlayarak Foraster ekosistemini devrim niteliğinde değiştiren bir token projesi olmayı planlıyor.
  7. Toshi: Coinbase kurucu ortağı Brian Armstrong’un kedisi ve Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dan esinlenen, Base blockchain’in maskotu olarak hizmet eden yüksek risk, yüksek ödüllü bir meme coin.

Brett’in 300 kat değer kazanarak 6 milyon dolardan 1.8 milyar dolar piyasa değerine ulaşması, likiditenin yakında diğer Base tokenlarına da akabileceğini gösteriyor. Bu nedenle, birçok Base projesinin yakın gelecekte büyüme gösterebileceği öngörülüyor.

Kaynak : Coinpedia

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?