Mart 28, 2024

Altcoin Uzmanı Yeni Seçimlerini Açıkladı: Turbo Yükseliş için Her Şey Hazır!


2018’deki ayı piyasası sırasında Bitcoin fiyatının dip seviyesini tahmin eden Bluntz, Ethereum rakibi altcoin Near Protocol için dikkat çeken bir tahmin yayınladı.

Bluntz, katman-1 protokolü Near’ın yerel token’ının en son Mayıs 2022’de görülen bir seviyeye yükselmesini beklediğini belirtti Analiste göre altcoin’in birkaç gün içinde 10 dolara yaklaştığını görebilecek beş dalgalı bir dalgalanmanın ortasında görünüyor.

“NEAR burada turbo boğa gibi görünüyor. Bence yükseklerden aşağı doğru net ABC, tüm hafta sonunu biriktirerek geçirdi ve şimdi patlak veriyor. IMO’ya göre yeni zirveleri ilk yapanlardan biri olmalı.”

near protocol fiyatı yükselişe devam edebilir

Bluntz, kripto varlıkların gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmek için Elliott Dalga teorisini kullanıyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bir yükseliş altcoin’i ABC düzeltici hareketini tamamladıktan sonra beş dalgalı bir ralliye tanık olma eğilimindedir.

Bu yazının yazıldığı sırada NEAR, geçtiğimiz gün %3’ün üzerinde bir artışla 7,60 dolardan işlem görüyor.

Trader ayrıca Ethereum ölçeklendirme çözümü Arbitrum’u (ARB) da yakından takip ediyor. Bluntz, altcoin’in günlük grafikte birden fazla yükseliş dönüş sinyali verdiğini söylüyor.

“ARB sadece gün ABC kadar net görünmekle kalmıyor, aynı zamanda bu günlük kapanış baskısında günlük bir yükseliş sapması da var.”

Yatırımcılar genellikle yükseliş sapması gösteren varlıkları yakından takip etmektedir. Bu durum, fiyatın aşağı ya da yatay seyretmesine rağmen varlığın ivme kazanması nedeniyle yükselişin tersine döndüğünü gösterir.

Bu yazının yazıldığı sırada ARB 1,70 dolardan işlem görüyor.

Bluntz, Solana (SOL) tabanlı meme token Slerf (SLERF) için de ralli beklediğini söylüyor.

“SLEF’teki ilk heyecan ve ilk geri çekilme sona ermiş görünüyor. Soğuduktan sonra bir punt aldım.”

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?