Eylül 27, 2023

Altcoin Uzmanı Listesini Paylaştı: Dikkat Çeken Üç Varlık Var!


Kripto para dünyasının popüler analistlerinden Altcoin Sherpa, Ethereum tabanlı bir varlığın bir ralli hazırlığı içerisinde olduğunu iddia etti.

Tahminlerine Chainlink ile başlayan Sherpa, varlığı ve projenin temellerinin oldukça güçlü olduğuna inanıyor. Sherpa’ya göre bir sonraki boğa döngüsü, LINK fiyatı için oldukça verimli olabilir. Bunun nedeni ise varlık 500 günden uzun bir süredir sınırları net bir şekilde bellli olan bir aralıkta işlem görüyor. Analistin zaman çizelgesi ise en az altı aylık bir bekleme dönemini de işaret ediyor.

chainlink analiz

Altcoin Sherpa’nın bir sonraki piyasa döngüsünde iyi performans gösterebileceğini düşündüğü varlık ise Rollbit Coin (RLB). Trader RLB’de uzun vadeli yükselişe geçerken, varlığın önümüzdeki haftalarda fiyatlarda düşüş göreceğine inandığını da belirtti.

RLB: bu boğa piyasasında çok iyi olacak, ancak şimdilik sonunda 0,07 dolar veya altına ineceğini düşünüyorum. Düzenleme/vb. açısından birçok şey ters gidebilir. Şu anki fiyatlarla ilgilenmiyorum.

altcoin haberleri

Tahminlerini Bitcoin ile tamamlayan Altcoin Sherpa, öncü varlığın yükseliş momentumunu sürdürmek için mücadele ederken 20.000 dolara yaklaşmasının artık olasılık dahilinde olduğunu belirtti.

Yüksek zaman dilimi görünümü: daha düşük bir dip seviyeye sahip olduğumuz bu borsaların çoğu için piyasa yapısında potansiyel bir değişim. Bu bölgeyi hala potansiyel bir düşük seviye olarak görüyorum, ancak bu konuda çok heyecanlı değilim ve sonunda 20.000 doların altına düştüğümüzü görmek beni şaşırtmaz.

bitcoin haberleri

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?