Ocak 24, 2024

Altcoin Uzmanı Binance’te İşlem Gören Dört Coin için Ralli Tahminiyle Heyecanlandırdı!


Michael van de Poppe, Ethereum ağında çalışan merkezi olmayan oracle ağı Chainlink fiyatının iki kat artabileceği bir ralli öngörüyor. Van de Poppe’ye göre altcoin grafiği LINK hem BTC paritesinde hemde USD paritesinde yükselişi kaydedecek temellere sahip.

Temelleri detaylandıran van de Poppe şu sözleri kaydetti: “Chainlink, BTC paritesinde daha yüksek zirveler ile daha yüksek dipler kaydetmeye başladı. Öte yandan daha yüksek zaman dilimlerindeki destek seviyelerini korumaya devam ediyor. Tahminim, önümüzdeki aylarda 25-30 dolar aralığına doğru bir kırılmanın yaşanması yönünde.”

chainlink fiyatı temellerde yükseliş sinyali veriyor

Haber hazırlanırken Chainlink fiyatı ortalama 14 dolardan işlem görüyordu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere son zamanlarda oldukça popülerleşen SUI hakkında da görüşlerini aktaran analist, altcoin’in bir sonraki yükselişten önce muhtemelen 0,90 dolar civarında bir sonraki destek alanına yöneldiğine inanıyor. Analist yukarı yönlü hareket devam etmeden önce düşük fiyatlardan satın alınabileceği çağrısında bulundu.

popüler altcoin sui yükseliş öncesi fırsat sunuyor olabilir

Sırada Ethereum ölçeklendirme çözümü Arbitrum (ARB) var. Tıpkı SUI gibi Van de Poppe, yükseliş ivmesini yeniden kazanmadan önce ARB’nin daha düşük seviyeler göreceğini düşünüyor.

1,40-1,85 dolar arasındaki bu bölge, 3 dolara doğru olası bir yükselişten önce pozisyon almak istediğim bir alanı temsil ediyor.

Bu yazının yazıldığı sırada ARB 1,71 dolardan alıcı buluyor.

Trader’ın radarındaki son altcoin, birlikte çalışabilir blok zinciri Cosmos (ATOM). Van de Poppe, ATOM’un güçlü bir kopuş rallisini ateşleme şansına sahip olmak için acil destek seviyesinin üzerinde kalması gerektiğine inanıyor.

Tutulması gereken önemli bir alan, eğer 7,50-9,00 dolar arasındaki bu alan tutulursa, muhtemelen 22-26 dolara doğru bir kırılma olacak gibi görünüyor.

altcoin piyasası hareketli kalmaya devam ediyor

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?