Mart 5, 2024

Altcoin Uzamanından En Çılgın Atak İddiası: O Tarihlerde Hazır Olun!


Psycho takma adıyla tanınan kripto analisti, altcoin piyasasının mevcut döngüde daha önce görülmemiş seviyede bir ralliye hazırlandığını belirtti. Analist, geçmiş verilere göre bir boğa piyasasının ikinci devrinde yukarı yönlü yükselişleri desteklediğini belirtti.

“Bu piyasanın eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız, meme coin’ler ve BTC likiditesi kaliteli altcoin’lere dönene kadar bekleyin. Bir döngünün en iyi kazançları 2. ayakta gerçekleşme eğiliminde. Düşünceme göre meme coin’ler yükselmeye devam edecek. Bitcoin’deki likidite diğer varlıklara kaydıkça ikinci yarıda işler daha da iyiye gider.”

Analist, token kilidi açma etkinliği olmayan projelere dikkat ettiğini ve daha fazla şansları olduğunu belirtti. Analiste göre bu altcoin’ler arzdan dolayı yeni bir baskı hissetmeme olasılığına sahip. Örneğin LooksRare bu varlıklardan biri. Çünkü hem kilit açılmayacak hem de NFT piyasası hız kazanıyor.

altcoin piyasası kızışıyor

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?