Şubat 19, 2024

Altcoin Sherpa’dan Patlayıcı Ralli İçin İki Kripto Varlık Paylaşımı: “Fırsatı Yakalayın!”


Kripto para analizleriyle sık sık gündeme gelen Altcoin Sherpa, yakın zamanda yaptığı paylaşımda Neutron (NTRN) ve MAVIA fiyatlarının büyük bir yükseliş için hazır olduğunu belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Sherpa, Neutron fiyatının bir sonraki yükseliş hareketi için “konsolide” halde işlem gördüğünü belirtti. Sherpa’nın tahminin göre NTRN fiyatı 2,01 dolarlık aralık direncine doğru hareket etmeye hazır. Fiyat şu an 1,78 dolardan işlem görürken, olası tahmin 2 doların üzerinde daha rahat bir aralık yaratacaktır.

altcoin sherpa'nın yeni tahminleri heyeacanlandırdı

Altcoin Sherpa’nın listesinde yer alan bir diğer varlık ise Heroes of Mavia (MAVIA) oldu. Sherpa, MAVIA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 9,40 doları kıracağını öne süren bir grafikle dikkat çekti.

Altcoin Sherpa’nın listesinde yer alan son varlık ise bu ayın başlarında ana ağını başlatan modüler bir blok zinciri olan Dymension (DYM) oldu. Sherpa, DYM’nin 7 dolar seviyesine yakın mevcut aralığının dibine doğru düzeltme yapacağını tahmin ediyor. Bu da satın almak için bir fırsat yaracaktır.

Dymension fiyatı düzeltmeye hazır

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?