Şubat 22, 2024

Altcoin Sherpa’dan Çılgın İddia: Milyarderlerin Desteklediği Coin %100 Fırlayabilir!

Popüler kripto analisti olan Altcoin Sherpa, milyarderlerin desteklediği bir eşler arası depolama altcoin projesi olan Filecoin ‘in yükseliş trendinde olduğunu öne sürdü.

Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan analist ve trader, Filecoin fiyatının yakın bir gelecekte mevcut değerinin %125’ten fazla artabileceğini öngörüyor.

Analizin kullandığı grafiklere dayanarak, FIL coin’in işlem aralığının %50 seviyesini destek olarak kullanabileceğini ve 16,20 dolar seviyesine kadar yükselebileceğini ilişkin tahmini görülebilir.

Filecoin’e ilk yatırımı yapan milyarder Winklevoss ikizler, 2017’de girişim sermayesi şirketleri aracılığıyla yatırım yapmış ve ayrıca kripto para borsası Gemini’yi kurmuşlardı.

altcoin sherpa filecoin fiyatına vurgu yaptı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Filecoin, son 24 saat içinde yaklaşık %5 oranında düşüş yaşayarak, yazı sırasında 7,19 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Altcoin Sherpa ayrıca, Ethereum (ETH) rakibi Solana‘nın (SOL) 100 dolar seviyesini yeniden test edebileceğini öngörüyor. Solana, son 24 saat içinde %3,5’ten fazla düşüş yaşayarak, yazı sırasında 104 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Sherpa, son olarak merkezi olmayan ödeme platformu Coti’nin (COTI) 0,09 dolar seviyesinin test edilmesinin ardından 0,13 dolara yükselebileceğini belirtti. COTI, son 24 saat içinde yaklaşık %4 oranında düşüş yaşayarak, yazı sırasında 0,092 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?