Ocak 18, 2024

Altcoin Sherpa’dan Ethereum Tabanlı Token’a Övgü: %100 Yükseliş için Kurulum Tamam!

Analist Altcoin Sherpa, NFT pazarı Blur ‘un yerel token’ının 2023 yılının Şubat ayında ulaştığı seviyeden çok uzakta olmasına rağmen 1,40 dolarlık zirve fiyatını yeniden kıracağına inanıyor.

Sherpa, NFT sektöründeki yükseliş hissiyatını belirterek BLUR’un da bundan yararlanabileceğine inanıyor.

BLUR token tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşabilir

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BLUR, yazı yazıldığı sırada 0,667 dolardan işlem görüyordu.

Analizlerine Chainlink (LINK) ile devam eden Altcoin Sherpa, nispeten yüksek piyasa değeri nedeniyle “akıllara durgunluk veren getiriler” sunmayacak olmasına rağmen fiyatının “sağlam bir uzun vadeli proje” olarak “hala çok yükselişte” olduğunu düşünüyor.

Altcoin Sherpa’nın 12 saatlik zaman dilimindeki grafiğine göre, LINK’in Ocak ve Şubat aylarında kabaca 13,50 ila 17 dolar arasında bir aralıkta işlem görmesi muhtemel görünüyor.

altcoin sherpa chainlink fiyatı konusunda iyimser

Chainlink bu yazının yazıldığı sırada 15,80 dolardan işlem görüyordu.

Analistin listesinde son olarak uygulamalar için merkezi olmayan yapay zeka platformu Fetch.ai (FET) var. Analiste göre FET, şu anda konsolidasyon sürecinde olmasına rağmen bu yıl “oldukça güçlü” görünümünü koruyor.

Altcoin Sherpa’nın grafiklerine göre, haftalık grafikte fiyat için mevcut destek seviyesi 0,608 dolar civarındayken, en yakın direnç seviyesi 0,779 dolarda bulunuyor. Bu da analistin kısa vadeli görünüm yerine orta vadeli görünüm ve ticarete uygun olduğu yorumuyla tamamlanıyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?