Eylül 22, 2023

Altcoin Sherpa Bitcoin ve İki Popüler Altcoin için Konuştu: “Dikkatli Olun!”


Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan analist, ilk on sırada yer alan üç kripto varlığı için uyardı. Analiste göre Binance Coin (BNB) gibi popüler varlığın da yer aldığı bu liste, “kritik bir aşamada” yer alıyor.

Kısa vadede bundan uzak durmanın en iyisi olduğunu düşünüyorum. Binance’in hala iyi durumda olduğunu düşünüyorum ancak bu belirsiz zamanlarda temkinli olmak önemli.

Shiba Inu haberleri

Altcoin Sherpa‘nın grafiği, piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto varlığının, 2022 Mayıs’ından bu yana altı kez 330 dolardaki direnç seviyesini kıramadıktan sonra yukarı yönlü ivmeden yoksun olduğunun altını çizyor. BNB’nin iki aylık bir aralığın altına düştüğünü ve bir sonraki destek seviyesinin mevcut fiyatının %10’undan fazla altında olduğunu gösteriyor.

BNB, yazı yazıldığı sırada 210 dolardan işlem görüyordu.

Bitcoin için de tahminini yayınlayan Sherpa, kısa vadeli görünümünün yükseliş yönünde olduğunu belirtti.

Hala bunun genel olarak 28.000 dolara gideceği görüşündeyim. Dört saatlik üstel hareketli ortalamaların hepsi kısa vadede iyi görünüyor ve aşırı genişlememiş; başka bir yükseliş göreceğimizi düşünüyorum.

Bitcoin analiz

Bitcoin bu yazının yazıldığı sırada 26.717 dolardan işlem görüyordu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere tahminini Ethereum ile tamamlayan analist, fiyat performansının, altcoinlerin bundan sonra ne yapacağını belirleyeceği düşüncesinde.

ETH: Bence altcoin satın almanın zamanı geldi… ETH/BTC’nin biraz daha düşmesini ve ardından bu yılın sonuna kadar makul büyüklükte bir altcoin koşusu görmek istiyorum.

ethereum analiz

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?