Haziran 11, 2024

Altcoin Sezonu MANTRA ve ONDO’nun Yükselişini Takip Edecek mi? Bu 3 Kripto Para Kazanç Sağlayabilir mi?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre MANTRA ve ONDO’daki son artış kripto meraklılarının dikkatini çekti. 2024’teki boğa koşusu ivme kazanırken, birçok kişi bunun altcoinler için sadece bir başlangıç olup olmadığını merak ediyor. İçerik göndericisine göre,  kazançlar sunabilecek üç gelecek vaat eden kripto para biriminin potansiyelini araştırıyor.

CYBRO Ön Satış: Bir DeFi Platformu Olmak İstiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre CYBRO, özel token ön satışıyla kripto balinalarının dikkatini çektiği iddia ediliyor. Bu son teknoloji DeFi platformu, yatırımcılara her türlü piyasa koşulunda kazanç sağlama iddiasında bulunuyor. Fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibine göre, geleceği belirsiz olan CYBRO tokenlerinin her biri yalnızca 0,025 $ ön satış fiyatıyla kripto para piyasasının oyuncusu olabilecek mi merak konusu.

REKLAM

İçerik göndericisine göre CYBRO token sahipleri kazançlı stake ödülleri, özel airdroplar, satın alımlarda nakit para iadesi, düşük alım satım ve borç verme ücretleri ve platform içinde sağlam bir sigorta programından yararlanabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bu ön satış için mevcut toplam tokenlerin yalnızca %21’i ve halihazırda satılmış olan yaklaşık 25 milyon tokenle yatırımcılar tarafından takip edildiği aktarılıyor.

> CYBRO Tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın <<<

MANTRA (OM) Kripto Fiyatına Genel Bakış

MANTRA (OM) şu anda dürtüsel bir hareketle yukarı doğru eğilim gösteriyor. Fiyatı $0.88 ile $1.12 arasında değişiyor ve güçlü bir büyüme gösteriyor. Fiyat geçen hafta %21,84, bir ay içinde %55,54 ve son altı ay içinde etkileyici bir şekilde %4234,55 arttı. En yakın direnç seviyesi 1,20$, destek seviyesi ise 0,72$. RSI 64,67 ve MACD 0,04 gibi göstergeler yükseliş eğilimini vurguluyor.

Ondo (ONDO) Fiyat Genel Bakış: Dürtüsel Hareketler Gözlendi

Ondo (ONDO) şu anda $1,17 ile $1,46 arasında işlem görüyor. Fiyat geçtiğimiz ay %57,17’lik önemli bir artış gösterdi ve altı ay içinde %4105,67’lik kayda değer bir kazanç elde etti. 10 günlük ve 100 günlük hareketli ortalamaların yakın olması potansiyel istikrara işaret ediyor. RSI 40,21 ve Stokastik 12,44 ile madeni para muhtemelen dürtüsel bir hareket içinde. Direnci 1,62$ ve 1,92$’da, desteği ise 1,03$ ve 0,73$’da arayın.

GMT Kripto Fiyatlarına Genel Bakış: Baskı Altında Bir Düşüş Trendi

GMT şu anda 0,19$ ile 0,24$ arasında işlem görüyor. Fiyat geçen hafta %14,14 ve geçen ay %5,71 düşüş gösterdi. Altı aylık dönemde ise %24,40 oranında düşüş gösterdi. En yakın direnç seviyesi 0,27 $ ve destek 0,17 $ civarında. Göreceli Güç Endeksi (RSI) 40,29 ve MACD -0,001 gibi göstergeler fiyatın düzeltici bir hareket içinde olduğunu gösteriyor.

Sei (SEI) Kripto Fiyatına Genel Bakış: Güncel Trendler ve Tahminler

Sei (SEI) şu anda $0,46 ile $0,56 aralığında işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta fiyatı %2,53 arttı, ancak geçen ay %3,17’lik bir düşüş gördü. Son dalgalanmalara rağmen, madeni para son altı ayda %102,81 oranında artış gösterdi. Madeni para, en yakın direnç seviyesi 0,61 $ ve en yakın destek seviyesi 0,41 $ ile düzeltici hareketler gösteriyor. Yatırımcılar RSI’yı 47.81’de ve Stokastik’i 20.04’te not etmelidir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre OM, ONDO, GMT ve SEI umut vaat etmekle birlikte kısa vadeli potansiyelleri sınırlı olabileceği aktarılıyor. Aktarılana göre geleceği belirsiz olan CYBRO kripto pazarında bir oyuncu olabilecek mi merak konusu. Bir kazanç pazarı oluşturmak için Blast blok zincirinin yerel getiri özelliğinden yararlandığı aktarılıyor.

Cybro tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Cybro
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?