Nisan 8, 2024

Altcoin Sezonu Başlamak Üzere: Bu 5 Altcoin Öncülük Edebilir


Son güncellenme : 09.04.2024 - 18:51

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Yeni bir boğa koşusunun başlamasıyla birlikte kripto paralara olan ilgi artıyor. Piyasa ısınırken, bazı kripto paralar öncülük etme belirtileri gösteriyor. Sponsorlu içerik göndericisi, yatırımcıların yakından izlediği, gelecek vaat eden beş kripto para vurguladığı aktarılıyor. Tahmini görüşleridir.

BlastUP Viral Oldu, Birkaç Hafta İçinde 4 Milyon Dolar Topladı

Sponsorlu içerik göndericisine göre Blast’ın önde gelen fırlatma rampası BlastUP, kısa süre önce çarpıcı çıkışıyla kripto dünyasında dalgalar yarattı ve sadece bir ayda 4 milyon dolar topladı. BlastUP projesi gelecekte başarılı olabilecek mi yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak bilinmiyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre BlastUP token sahipleri, Airdrop’a katılım, IDO’lara katılım için özel sadakat ödülleri ve stake etme yoluyla faiz kazanma gibi bir dizi ayrıcalıktan faydalanabilir.

BlastUP grafiği
reklam

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP, kripto dünyasındaki kalabalıktan sıyrılıyor. TVL’nin en büyük altıncı blok zinciri olan Blast tarafından desteklenen BlastUP, DApp girişimleri için bir fırlatma rampası olarak gerçek bir fayda sunuyor. Sloganı Daha hızlı büyü, daha çok kazan olan BlastUP, kendini blok zinciri girişimlerinin başarısını artırmaya adamıştır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

Volatilite ve Dengeli Tahminler Arasında Solana’nın Güçlü Rallisi

Solana, geçtiğimiz ay %23,16’lık bir artış ve son 6 ayda %707,55’lik etkileyici bir yükselişle tezat oluşturan yaklaşık %11,82’lik bir 1 haftalık düşüşle son zamanlarda önemli fiyat dalgalanmaları gördü. SOL şu anda 163,53 dolar ile 200,02 dolar arasında işlem görüyor. Fiyat, hem yukarı hem de aşağı yönlü ivme ile karışık bir modelde hareket ediyor ve dürtüsel hareketler ile düzeltici aşamalar arasında bir denge olduğunu gösteriyor.

SOL için ileriye bakıldığında, madeni para 220,5 dolar’da acil dirençle karşı karşıya ve 256 dolar’da daha güçlü bir engelle karşı karşıya. Satın alma ilgisi artarsa, SOL bu seviyeleri test edebilir ve muhtemelen kırabilir. Diğer taraftan, satıcılar piyasaya hakim olursa, madeni para 147,52 $ veya hatta 111,03 $ destek seviyelerine doğru düşebilir. Mevcut MACD seviyesi -0,533 göz önüne alındığında, piyasa duyarlılığı belirsizliğe işaret ederken, 52,04’teki RSI, SOL’un aşırı alım veya aşırı satım olmadığını ve her iki yönde de hareket için yer olduğunu gösteriyor.

Avalanche Fiyat Projeksiyonu: İyimserlik ve Dikkat Dengesi

Avalanche veya AVAX, mevcut fiyatları $44,15 ile $54,34 arasında görüyor. Geçtiğimiz hafta fiyat %9,34 düşerken, son bir aydaki artış %14,88 oldu. Altı ay içinde AVAX %414,87 oranında yükseldi. Fiyat karışık bir davranış sergiliyor, son düşüşler düzeltici bir aşamaya işaret ediyor, ancak genel eğilim önemli ölçüde yukarı yönlü, bu da önceki dürtüsel gücü gösteriyor.

İleriye bakıldığında, AVAX en yakın direnç olan 59,34$’a ve hatta yükseliş trendinin geri dönmesi halinde ikinci direnç olan 69,53$’a doğru tırmanabilir. İyimserlik, altı aylık muazzam kazançla destekleniyor. Ancak, piyasa öngörülemez olabileceğinden dikkatli olunması tavsiye edilir. AVAX, özellikle mevcut piyasa koşulları daha fazla düzeltmeye neden olursa, 38,96 dolar veya 28,77 dolar destek seviyelerini de test edebilir.

Cardano Fiyat Momentumu ve Önümüzdeki Yol

Cardano (ADA) son zamanlarda iniş ve çıkışlar yaşadı. Geçen hafta yaklaşık %9,54 düşerken, geçtiğimiz ay %18,67’lik daha büyük bir düşüş gösterdi. Ancak, son altı ayda %136,14 gibi güçlü bir oranda değer kazandı. Şu an itibariyle, ADA 0,55 dolar ile 0,64$ arasında işlem görüyor ve bu da hafif bir hareketliliğe işaret ediyor. RSI 53 civarındayken, fiyat ne aşırı alım ne de aşırı satım durumunda, bu da dengeleyici bir piyasaya işaret ediyor, ancak hareketler dürtüsel olmaktan ziyade düzeltici görünüyor.

İleriye bakıldığında, ADA birkaç zorlukla karşılaşabilir. Direnç 0,69$’da beklerken ve 0,79 dolar’da güçlenirken, bu seviyeleri kırmak için önemli bir destek gerekebilir. Aşağı yönde ise destek 0,51 dolar’da ve daha ileride 0,41 dolar’da bulunuyor ve bu da fiyatların hızla düşmesini engelleyebilir. Dengeli SMA’lar olası istikrarı işaret ederken, piyasa eğilimlerini dikkatli bir şekilde izlemek çok önemlidir.

NEAR Protocol Fiyat Analizi ve Tahmini

NEAR’ın şu anki fiyatı 6.11 dolar ile 7.61 dolar arasında değişiyor. Geçtiğimiz hafta NEAR %1,38 oranında hafif bir düşüş yaşadı. Ancak geçtiğimiz ay %25,06’lık bir artışla çok daha iyi bir performans gösterdi. Altı ay öncesine bakıldığında, NEAR önemli bir sıçrama yaptı ve fiyat %590 yükseldi. Fiyatlar şu anda hem 10 günlük hem de 100 günlük basit hareketli ortalamaların üzerinde ve bu da pozitif bir ivmeye işaret ediyor. Genel olarak NEAR, kısa ve orta vadede fiyatın yükselmesiyle dürtüsel bir hareket içinde görünüyor.

NEAR’ın yakın vadeli geleceği, herhangi bir ani düşüşe karşı koruma sağlayan 5,31 dolarlık destekle umut verici görünüyor. Ancak ikinci destek seviyesi olan 3,81$’a düşüş şu an için olası görünmüyor. Yükseliş potansiyeli 8,30 dolar ve ardından NEAR’ın test etmeyi hedefleyeceği 9,80 dolar civarında sınırlandırılmıştır. Madeni paranın ilerlemesi yatırımcı güvenine işaret ediyor, ancak piyasa öngörülemeyen sonuçlarla karşı karşıya.

Sonuç

Piyasa, SOL, AVAX, ADA ve NEAR’ın büyüme için konumlandırıldığı altcoinleri tercih etme belirtileri gösteriyor. Ancak, bu coinler kısa vadede önemli kazançlar elde edemeyebilir. BlastUP geleceği başarılı olacak mı bilinmiyor.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?