Kasım 22, 2022

Bu Altcoin Yükselişiyle Piyasaya Meydan Okuyor – İşte Nedeni!

Küresel kripto piyasası, artan belirsizlik nedeniyle satış baskısı altında işlem görmeye devam ediyor. Bu arada, Huobi Token (HT) devam eden piyasa duyarlılığından ayrıştı ve kayda değer bir yükseliş yaşadı. Peki altcoin fiyatı neden arttı?

Kripto borsasından yeni hedefler

Huobi Global, yeni bir markalaşma süreci başlattı. Justin Sun, düzenlediği basın toplantısında Huobi Global’in adının Huobi olarak değiştirileceğini duyurdu. Çince adı da yenilenecek. Sun, güncellenen stratejiyi bugün Singapur’da düzenlenen bir etkinlikte açıkladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere yenilenme sürecinin bir parçası olarak, Karayipler’de bir varlık oluşturulması planlanıyor. Bu bölge, kripto dostu düzenleyici politikalara sahip bir bölge olarak kabul ediliyor. Ayrıca Güneydoğu Asya ve Avrupa bölgelerindeki yatırımların da arttırılması planlanıyor. Kripto borsası, olası stratejik birleşme ve satın alma fırsatlarını araştıracak.

Altcoin Huobi Token

Buna karşın Huobi Token fiyatları son 24 saatte %13 arttı. Altcoin gün içi en düşük seviyesi olan 4.37 dolardan 5.22 dolara %19 artış gösterdi. HT, ilk 100 kripto arasında en çok kazanan oldu. Öte yandan altcoin basın zamanında 4.69 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi %57 artarak 21.37 milyon dolar oldu.

Bitfinex HT’yi Listeleyecek

Bunların yanında Bitfinex kripto borsası, Huobi Token’in listeleneceğini duyurdu. Trader’ların yakında HT satın alabileceklerini bildirdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?