Ocak 26, 2024

Altcoin Piyasasında Fırsat Şansı: Fiyatı 0,10 Dolardan Ucuz Varlıklar Dikkat Çekiyor!

Bitcoin fiyatındaki satış baskısı dengelenmeye çalışırken, altcoin piyasasında genel dengeleme hali dikkat çekiyor. Yatırımcılar potansiyel yükseliş umutlarını sürdürürken, altcoin piyasasında fırsat arayan trader’lar 0,10 doların altında işlem göre bu üç varlığı incelemek isteyebilir.

VeChain (VET)

Blok zinciri ve kripto para dünyasında uygulama ve geliştirme faaliyetleri açısından yenilikler getirmesiyle dikkat çeken VeChain; çevre dostu merkezi olmayan uygulamalarla daha sürdürülebilir adımlar atıyor. Küresel çapta ön plana çıkan sürdürülebilirlik, uzun süredir blok zinciri teknolojisinde de tartışılıyordu. VeChain gibi projeler ve altcoin’ler de bu sorunu çözmek adına çeşitli adımlar atıyor.

Proje geliştiricileri dün yaptıkları açıklamada yeni nesil iş ekosistemlerinde yer almak adına önemli bir Web3 adımını duyurdu. Yerel token fiyatı ise şu an 0,02711 dolardan işlem görürken, geçtiğimiz haftaya kıyasla %5’e yakın değer kaybetti; aylık bazda kayıp ise %30’a yaklaştı. Bu da bazı trader’lar tarafından “düşük fiyattan satın al” taktiğini uygulamalarına yardımcı oluyor.

Kaspa (KAS)

Bitcoin’in coin’i ve blok zincirine benzer birçok özellik barındıran Kaspa, yerel token fiyatında yükselişle dikkat çekmeye başladı. Popüler analist Simo Gattok’un da belirttiği üzere iki günlük KAS/BTC grafiğinde görülecek bir “kesişim”, piyasadaki dinamikleri yansıtarak yukarı yönlü hareketi tetikledi.

Kaspa fiyatı 0,1007 dolardan işlem görürken, son 24 saatte %3’e varan değer kazandı. Altocin fiyatı son yedi günde %1 gibi sınırlı düşüş kaydederken, aylık bazda %4,8’e varan düşüşle görece stabil kaldı.

Oasis Network (ROSE)

Oasis Network (ROSE) fiyatı kısa süre önce 0,15 dolar sınırını aşsa da o seviyelerden çekileren bir “dipten satın alma” fırsatı sundu. Diğer temel veriler ise yükseliş eğiliminin hala oyunda olduğunu göstermeye devam ediyor. Kripto para ve altcoin yorumlarıyla tanınan Crypto Tony de fiyatın mevcut destek seviyesini koruması halinde istikrarlı bir şekilde yükselebileceğini öne sürüyor.

ROSE fiyatı önceki güne kıyasla %1’e yakın değer kazanarak 0,1003 dolardan işlem görüyor olsa da haftalık bazda %5’in üzerinde, aylık bazda ise %25’e varan bir değer kaybı kaydetti.

altcoin piyasası hareketlenirken yatırımcılar fırsat arıyor

Kaynak : Finbold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?