Haziran 15, 2024

Altcoin Piyasasında Ayılara Meydan Okuyabilecek Üç Coin!


Mart ayı, kripto piyasası için en yükselişli aylardan biri olarak kaydedildi. Bu dönemde tüm kripto paralar yeni zirvelere ulaşma ve yüksek getiri sunma fırsatı buldu. Her ne kadar mevcut ay altcoin piyasası için oldukça elverişli geçmiş olsa da, trendler değişti ve ayılar boğaların yerini almaya başladı. Ancak bazı varlıklar hala fırsat sunmak için teknik temellere sahip gibi görünüyor.

Avalanche (AVAX)

Avalanche, popüler blok zinciri ağlarından biriyken, yerel token’ı AVAX, piyasada güç kazanmaya devam ediyor. 11.9 milyar dolarlık piyasa değeri ile üst sıralarda yer alıyor. Yazı yazıldığı sırada AVAX fiyatı 30.26 dolardır ve Mart ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 146.22 dolara ulaştığından beri sürekli düşüş göstermektedir. Ancak, yaklaşan boğa piyasası durumu bu altcoini Mart seviyelerine geri götürecektir.

TRON (TRX)

Mayıs ayının sonunda yaşadığı düşüşün ardından TRON, bu ay yavaşça yükselmeye başladı ve yatırımcıların dikkatini çekti. TRX fiyatı şu anda 0.115 dolar ve 10 milyar dolarlık piyasa değeri ile en üst 15 altcoin arasında yer alıyor.

Fiyat Mart ayında 0.1422 dolara kadar yükselmişti ancak bu, altı yıl önce belirlenen 0.3004 dolarlık tüm zamanların en yüksek hedefinin hala yarısı kadardı. Analistler, önümüzdeki çeyrekte altcoin sezonu ile birlikte bir fiyat rallisi tahmin ettikleri için TRX, zirveye yakın bir değer hedefleyebilir.

Brett (BRETT)

Brett, Mart ayında piyasaya yeni girdi ve o dönemden daha yüksek bir ralli yapıyor. Şu anda zirvede ve bir hafta önce 0.1939 dolarlık tüm zamanların en yüksek hedefini oluşturdu. Brett fiyatı bu hedeften %28 uzaklaşmış olsa da ve şu anki değeri 0.1408 dolar olsa da, artan piyasa talebi nedeniyle toparlanma veya daha büyük bir fiyat rallisi olasılığı yüksektir.

Birçok diğer altcoin, haftalar süren kayıplarını telafi etmek için Mart ayındaki gibi bir ralliyi beklemektedir. Mevcut piyasa koşulları ralliler için en elverişli olmasa da, piyasa toparlandığında Avalanche, TRON ve Brett ilk yükselecek altcoinler arasında olacaktır.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?