Altcoin’e Müjde: Beş Farklı Borsa Tarafından Listelenecek

Kripto para piyasasının hafif bir düşüş eğilimi kaydettiği 7 Kasım 2022 tarihinde birçok altcoin önemli duyurular yaptı. Listede yer alan sekiz farklı altcoin çeşitli etkinlikleri ve listenme haberlerini duyurdu. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzereHashflow (HFT) ise beş farklı borsa tarafından listeleneceği haberiyle büyük bir güne hazırlanıyor. İşte bugün takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri ve altcoin listelenme haberleri.

  • Merit Circle (MC), Staking havuzunun ikinci versiyonunun bugün açılacağını duyurdu.
  • Hashflow (HFT), MEXC Global, Gate.io, AscendEX, BKEX ve Bitrue tarafından listeleneceğini duyurdu.
  • CryptoArc (ARC), Bitforex tarafından listeleneceğini duyurdu.
  • Azbit (AZ), bugün toplam arzın %0,1’inin (138,888,888) yakılacağını duyurdu.
  • BOSAGORA (BOA), Finpl NFT satışlarının bugün başlayacağını duyurdu.
  • Abgel Dust (AD), BKEX tarafından listeneceğini duyurdu.
  • Student Coin (STC), CEO ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
  • BOSAGORA (BOA), “Take You Own Bag Round 1” etkinliğinin bugün düzenleneceğini duyurdu.
  • Splintershards (SPS), bugün büyük bir buluşma düzenleyeceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinMarketCal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.