Altcoin Listelenme Haberleri Geldi: İşte Liste!

Kripto para piyasası olumsuz haberlerle mücadele etmeye çalışırken listede yer alan 10 farklı altcoin önemli duyurular yaptı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere altcoin’lerden bazı ekosistemlerini genişletmek için farklı borsalar tarafından listelenecek.

  • 5ire (5IRE), Thunder test ağının lansmanının bugün gerçekleşeceğini duyurdu.
  • Pendle (PENDLE), V2 sürümünün bugün çıkacağını duyurdu.
  • Bluzella (BLZ), GAMMA 4 demosunun bugün yayınlanacağını duyurdu.
  • Dejitaru Tsuka (TSUKA), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
  • ASTA (ASTA), Bitforex tarafından listeleneceğini duyurdu.
  • Outer Ring MMO (GQ), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
  • The Sandbox (SAND), Twitter Spaces üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
  • Secret (SCRT), Secret Spaces etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
  • Vulcan Forged (PYR), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
  • Across Protocol (ACX), Gate.io tarafından listeleneceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.