Aralık 15, 2022

Altcoin Listeleme ve Etkinlik Haberleri Geldi: İşte Olacaklar

Kripto para piyasasında hareketlilik son 24 saatte biraz yavaşlamış olsa da birçok altcoin önemli duyurular yaptı. İşte takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri ve altcoin listelenme haberleri.

 • 5ire (5IRE), 5ire token lansmanının bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • Kuwa Oracle KUOR), Kuwa Chain lansmanının bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • Holo (HOT), beta aşamasına katılacakların listesini bugün açıklayacağını duyurdu.
 • OriginTrail (TRAC), V6 lansmanının bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • VeChain (VET), BREW 2022 etkinliğinin bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • Litecoin (LTC), Twitter Spaces üzerinden bir etkinlik düzeneyeceğini duyurdu.
 • Zilliqa (ZIL), ekosistemdeki güncel gelişmeleri tartışma ve gelen soruları cevaplamak için CEO’nun da katılacağı bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu.
 • SwissBorg (CHSB), STO teklifini bugün başlatacağını duyurdu.
 • Acala (ACA), yol haritasına ilişkin önemli bir güncelleme yapacağını duyurdu.
 • BlackHat Coin (BLKC), 250.000 token yakımının bugün tamamlanacağını duyurdu.
 • Koinos (KOIN), MEXC Global tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • HUMAN Protocol (HMT), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • TBCC (TBCC), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Flag Media (FLAG), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.