Ocak 27, 2023

Altcoin İşbirliği Sonrası %140 Fırladı: Neler Oluyor!

CoinMarketCap’in verilerine göre Conflux (CFX), son 24 saat içinde %140’tan fazla artış gösterdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere CFX bu haber yazıldığu sırada 0,07183 dolardan işlem görüyor. Benzersiz bir Tree-graph konsensüs algoritması kullanan, yüksek verim ve ölçeklenebilirlik için blokların ve işlemlerin paralel işlenmesini sağlayan yüksek verimli bir birinci katman konsensüs blok zinciri sunan bir Katman 1 blok zinciri protokolü olarak tasarlandı.

Çin’deki tek düzenleyici uyumlu blok zinciri protokolü olarak sıralamadaki yerini koruyan Conflux, protokolünü kullanan ve yerel coin’i CFX’i stake eden yeni kullanıcılar kaydediyor. Proje, Twitter adresi üzerinden paylaştığı son güncellemeye göre, Çinli Instagram Little Red Book’un (Xiaohongshu) ağını bir blok zinciri olarak entegre ettiğini söyledi.

Ağa Yeni Destekler Gelirken Meme Coin Yakım Oranı %28385 Fırladı

Little Red Book platformunun 200 milyon Aylık Aktif Kullanıcı (MAU) ile yeni bir kilometre taşına ulaşmasıyla birlikte Conflux protokolü yepyeni bir topluluk ve müşteri tabanına büyük ölçüde açılacak.

Conflux Rallisi Yeterli Değil

Yüksek performans gösteren yeni nesil blok zinciri protokollerinden bazılarının aksine Conflux, token’ı 2018’de piyasalara çıkmıştı. Token 2021’in ilk çeyreğinde 1,70 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşırken, kripto kışı yaklaşık bir ay önce onu 0,02191 dolarla yeni bir düşük seviyeye itti.

Düzensiz büyüme eğrisiyle Conflux, bugün gördüğümüz gibi tek bir büyük haftalık ralliyle fiyatını iyileştirmeyebilir. Aptos ve Threshold ikilisi gibi bugün dalgalar yaratan diğer blok zinciri ağları gibi, büyümenin yatırımcılarla ve topluluğunun tüm üyeleriyle uyumlu olabilmesi için zaman içinde tutarlı olması gerekiyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?