Kasım 22, 2022

Altcoin’ler için Hareketli Gün Başlıyor: İşte Olacaklar!


Bitcoin fiyatında yaşanan düşüş altcoin fiyatlarında da sert bir karşılık buldu. Buna karşın bugün birçok altcoin önemli borsalar tarafından listelenmenin yanı sıra ekosistemleri için önemli etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor. İşte bugün takip etmeniz gereken altcoin listelenme haberleri ve altcoin etkinlikleri.

 • FLOKI (FLOKI), Binance ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. FLOKI’nin Binance ile olan son ortaklığı ise büyük destek gördü.
 • Optimism (OP), Resfinex tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Serum (SRM), WhiteBIT tarafından delist edileceğini duyurdu. Yatırma, çekim ve takas işlemleri hali hazırda durdurulmuştu.
 • FWC community Token (FWC), MEXC Global tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Audius (AUDIO), Discord üzerinden büyük bir buluşma gerçekleştireceğini duyurdu.
 • Mina Protocol (MINA), ZkSpark Cohort 0 detaylarının bugün açıklanacağını duyurdu.
 • PancakeSwap (CAKE), CELR ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • BlueSparrow (BLUESPARROW), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Secret (SCRT), Secret Spaces etkinliğini bugün düzenleyeceğini duyurdu.
 • PREMA (PRMX), Phemex tarafından listeneceğini duyurdu.
 • Protocon (PEN), MEXC Global tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • GMX (GMX), bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?