Şubat 11, 2023

Altcoin İçin Fiyat Tahmini: Yükselişe Geçebilir!

Gerolamo Cardano, 2017’de piyasaya sürülen Cardano’nun geliştirilmesine ilham verdi. Cardano yaratıcısı Charles Hoskinson, Ağustos 2021’de Alonzo hard fork’una ilişkin ayrıntıları açıkladı. Bu duyurunun bir sonucu olarak, Cardano’nun fiyatı ertesi ay %116 oranında arttı.

Ethereum birleşmesinde olduğu gibi, Vasil hard fork’unun lansmanı da ekibin en çok beklenen güncellemelerinden biriydi. Yol boyunca karşılaşılan bazı zorluklara rağmen, hard fork başarılı oldu.

Cardano, 2022’deki ayı piyasasının ardından Ocak ayında iyi bir büyüme kaydetti. ADA son 30 günde %15,32 oranında yükseldi. Son 24 saat içinde %2,9 değer kaybıyla haber yazıldığı sırada 0,363 dolardan işlem görüyor. Cardano için Şubat 2023 ortası fiyat tahminine bakalım.

Cardano ada 2023 yılı fiyat tahmini

Şubat 2023 Ortası İçin Cardano Fiyat Tahmini

Changelly’deki kripto para uzmanları Şubat 2023 için ADA fiyatını tahmin etti. Analistlere göre, ADA’nın minimum 0,379962 dolar ve maksimum 0,429957 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. ADA’nın ortalama fiyatının 0.419958 dolar olması ihtimali mevcut.

Bu, piyasa duyarlılığına bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. SEC’in kripto para birimi stake etme konusundaki baskısı, kripto para piyasasında şok dalgaları yarattı. Ancak, piyasanın ileriye dönük olarak yükselişe geçmesi halinde ADA’nın fiyatı yükselebilir. Bununla birlikte, ADA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,10 dolara ulaşması için önünde uzun bir yol var.

Kaynak : watcher.Guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?