Mart 16, 2024

Altcoin Fiyatı Beklenen Uzun Vadeli Direnci Nihayet Kırdı: Ralli Kapıda!

Stargate Finance fiyatı uzun vadeli yatay direnç seviyesinin üzerine çıkarak kararlı yükseliş sinyalleri gösteriyor. Sonuç olarak fiyatın yükselmeye devam etmesi bekleniyor.

Stargate Finance Mayıs 2023’ten bu yana 0,71 dolarlık önemli direnç bölgesinin altında işlem görüyor. Bu bölge tarafından dört kez reddedildikten sonra, geçtiğimiz hafta direnç bölgesinin üzerine çıktı.

Kırılmanın geçerliliğini doğrulayan çok uzun bir alt gölge ile büyük bir yükseliş Pin bar mum oluşturarak dikkat çekti. Bu kırılma, uzun vadeli düşüş trendinin sona erdiğini ve yeni bir yükseliş trendinin başladığını gösterdiği için oldukça önemli.

Haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi) 50’nin üzerinde ve yukarı doğru eğimli, bu da boğaların piyasanın kontrolünü ele geçirdiğini gösteriyor. Bu nedenle, STG fiyatı %38,48 oranında artarak 1,15 dolar seviyesindeki uzun vadeli direnç bölgesine yükselebilir.

stargate finance fiyatı yeni kırılmaya hazır

Günlük grafik, Stargate Finance fiyatının dün destek olarak 0,71 dolar bölgesini başarıyla teyit ettiğini gösteriyor. Bu, fiyat kırılma seviyesine düştükçe boğaların satın aldığını ve genellikle yükseliş trendinin devam etmesine yol açtığı anlamına geliyor.

Günlük RSI azalan sapma eğilim çizgisinin üzerine çıktı ve yükseliyor, bu da daha fazla yukarı yönlü olasılığı destekliyor. Bu nedenle, STG fiyatı önümüzdeki günlerde en yakın yatay direnç bölgesi olan 0,94 dolara yükselebilir.

En olası beklenti, STG fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceği yönünde. En yakın hedef 0,94 dolar ve daha yukarıya doğru 1,15 dolarda yer alıyor.

Kaynak : AZCoin News
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?