Ekim 20, 2022

Altcoin Duyuruları Geldi: İşte Bugün Olacak Gelişmeler!

Kripto para piyasasında ‘kırmızı’ rengin hakim olduğu 20 Ekim 2022 tarihinde birçok altcoin destek toplamaya ve ekosistemlerini güçlendirmeye çalışıyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere listede yer alan 15 altcoin bugün gerçekleşecek etkinlikler, listelenme haberleri ve daha fazlasını paylaştı.

 • Sonar (PING), Sonar Studio 0.3’ün lansmanını bugün gerçekleştireceğini duyurdu.
 • Point Network (POINT), XT.COM tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • PolkaBridge (PBR), yeni ‘eşler arası’ test ağını test edeceğini duyurdu.
 • SwissBorg (CHSB), Thematics ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Exono Coin (EXN), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Zilliqa (ZIL), YouTube ve Twitter üzerinden soru-cevap etkinliği düzenleyecek.

Pitbull Coin Nedir? PIT Coin Ne İşe Yarar?

Listede Dikkat Çeken Altcoin Pitbull da Var!

 • Pitbull (PIT), PointPay tarafından listelenecek.
 • FNDZ (FNDZ), DAO oylamasını ‘canlı’ olarak gerçekleştireceğini duyurdu.
 • ApeSwap (BANANA) ve Telos (TLOS) ‘Telos Form’ lansmanını bugün gerçekleştirecek.
 • Retreeb (TREEB), Bitfinex tarafından listelenecek.
 • GET Protocol (GET), Discord üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Zignaly (ZIG), Twitter Space üzerinden bir duyuru yapacağını açıkladı. Duyuruda güncel gelişmeler açıklanacak.
 • Litentry (LIT), Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Okse (OKSE), Celer ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?