Kasım 15, 2022

Altcoin Duyuruları Geldi: İşte Takip Etmeniz Gereken Listelemeler!


Kripto para piyasası son 24 saattir bir yükseliş kaydetmeyi başarsa da geçtiğimiz haftaya kıyasla hala düşük fiyattan işlem görüyor. Binance’in “kurtarma fonu” açıklaması piyasada bir rahatlama getirse de işlerin düzeldiğini söylemek için henüz erken. Altcoin piyasası ise biraz daha iyi bir toparlanma kaydetti.

altcoin

Altcoin dünyasında gücünü kanıtlamak isteyen birçok farklı proje ise gelişimlerine devam ediyor. Listede yer alan 13 altcoin önemli etkinlik ve listelenme duyurları yaptı. İşte yakından takip etmeniz gereken altcoin listelenme haberleri.

 • eCash (XEC), bugün önemli bir ağ yükseltmesi yapacağını duyurdu.
 • The Sandbox (SAND), “Care Bears Avatars” serisinin bugün metaverse’te oynanılabilir hale geleceğini duyurdu. Koleksiyonda 3060 benzersiz avatar yer alıyor.
 • Shiba World Cup (SWC), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Moonbeam (GLMR), “Moonbeam Universe” ile ilgili önemli bir gelişme duyurdu. Evren, Polkadot ve Kusama’da da aktif edilecek.
 • Rebus (REBUS), MEXC Global tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Privateum (ORI), “ürün demosu” sunacağını duyurdu.
 • Aleph Zero (AZERO), KuCoin tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Crypto Unicorns Rainbow (RBW), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Bezoge Earth (BEZOGE), YouTube üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • LooksRare (LOOKS), “koşullu siparişleri” sınırlandıracağını duyurdu.
 • DecentraBNB (DBNB), XT.COM tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Boson Protocol (BOSON), Twitter Spaces üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Ergo (ERG), AppKit 5.0’ın geliştirme dosyalarını bugün yayınlacağını duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinMarketCal

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?