Şubat 5, 2023

Altcoin Duyurdu: ChatGPT ve OpenAI Entegrasyonu Geliyor!

Justin Sun Cumartesi günü, ChatGPT ve OpenAI yapay zeka sistemleri için Tron blok zinciri ve yapay zeka (AI) odaklı merkezi olmayan ödeme çerçevesi planını duyurdu.

Sun, bu gelişmenin merkezi olmayan finans alanında yeni standartlar belirleyeceğine inanıyor. ChatGPT ve OpenAI gibi AI sistemleriyle entegrasyon, ödeme sistemlerine yeni bir verimlilik ve kolaylık düzeyi getirecek.

ChatGPT ile Tron Entegrasyonu Geliyor

Tron’un kurucusu Justin Sun 4 Şubat’ta attığı bir tweet ile Tron blok zinciri ile ChatGPT ve OpenAI gibi yapay zeka sistemlerini merkezi olmayan bir ödeme çerçevesi için entegre etmeyi planladığını duyurdu.

“Sektör lideri bir merkezi olmayan stabilcoin finansal altyapısı olarak Tron, AI sistemleri #ChatGPT ve OpenAI için AI odaklı merkezi olmayan bir ödeme çerçevesi sağlayacaktır.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere entegrasyon, merkezi olmayan bir ödeme çerçevesi olarak Tron’un rolünü güçlendirecek ve yapay zeka sistemleri olan ChatGPT ve OpenAI gibi AI sistemleri için daha verimli ve kolay bir ödeme sistemi sunacak. Tron blok zincirine dayalı akıllı sözleşme sistemi, ödeme katmanı protokolü, temel çağrı SDK’sı ve AI ödeme ağ geçidini kapsıyor. Bu, kullanıcıların sorularını ve AI sonuçlarını merkezi olmayan BTFS dosya depolama sistemi üzerinde depolamasına olanak tanıyacak. Yönetişim için kullanılan token’lar şu an için TRX ve BTT olması bekleniyor.

Sonuç olarak, Justin Sun’un Tron blok zinciri ve AI sistemleri arasındaki entegrasyon planı, merkezi olmayan finansal sistemler için bir adım daha atılmasını amaçlamaktadır ve AI desteği sayesinde güvenli ve güvenilir bir ödeme sistemi sunmayı hedeflemektedir.

Bu haberler Tron fiyatında herhangi bir değişiklik yaratmamış görünüyor. Justin Sun, Tron blok zinciri ve yapay zeka (AI) sistemlerinin entegrasyonunun merkezi olmayan finans alanında yeni standartlar belirleyeceğine inanıyor. Böylece, müşteriler daha iyi bir deneyim ve kâr sağlayabilecek. Amaç, Tron bağlantılı tüm tokenlerin ve projelerin AI sistemlerini içermesini sağlamak.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?