Altcoin Daily’e Göre Yükselişe Hazırlanan 5 Altcoin

0

Bitcoin, son 24 saatte 50.000 doların altına düştü. Biden yönetiminin sert kripto düzenlemeleri hazırladığına dair korkular, küçük ve büyük balinaların geniş bir piyasa satışı yapmalarını tetikledi. Bununla birlikte Bitcoin, en iyi altcoinlerin çoğunu da kendisiyle birlikte sürükledi. Ancak altcoin sahipleri için bazı iyi haberler var; Bitcoin hakimiyeti bu hafta yüzde 50’nin altına düştü ve bu da yatırımda bir kayma anlamına geliyor.

Yatırımcılar, altcoinleri Bitcoin yerine giderek daha fazla destekliyor. Büyük hacimli altcoinler, büyük ölçüde pazar liderinin belirlediği yönü izleyerek Bitcoin ile yakından ilişkilidir. Ancak, buna rağmen Bitcoin büyük satışının ardından kazanma potansiyeline sahip olduğu düşünülen gizli mücevherler nelerdir?

Altcoin Daily ekibi, önümüzdeki aylarda sağlam potansiyele sahip bazı kripto paralar hakkındaki görüşlerini paylaştı!

Injective Protocol (INJ)

Injective Protocol(INJ) CoinMarketCap verilerine göre; şu anda 167’nci sırada ve yaklaşık 15 dolar civarı bir değeri var. Coin, aylardır takımın radarında. Aslında, takım ilk kez INJ coin’le ilgilenmeye başladığında değeri 5 doların altındaydı. Son aylarda en son Pantera Capital ve Mark Cuban tarafından desteklenmesinin ardından büyük bir ilgi gördü. Yeni bir finansman turunda, proje daha fazla özellik geliştirmek ve ekibi genişletmek için kullanılmak üzere 10 milyon dolardan fazla para topladı.

Önemli yatırımcılar da, projenin, bu tür ürünlere olan talebin rekor seviyede yüksek olduğu bir zamanda, merkezi olmayan bir türev piyasası olmayı hedeflediğinin farkındalar. Proje, Katman-2 hızı, sıfır gas ücreti ve sınırsız pazarları ile bu kullanıcıları cezbetmeyi umuyor.

Celo (CELO)

Videoda, Altcoin Daily kurucusu Austin, Celo’nun küçük hacimli bir coin olmadığını ve aslında piyasanın geri kalanıyla birlikte kanadığını itiraf ediyor. Ancak son gelişmeler, önümüzdeki aylar için büyük bir potansiyele sahip olduğunu gösteriyor. Bu hafta Alman telekomünikasyon şirketi Deutsche Telekom, Celo Network’e yatırım yaptığını duyurdu. Çoğu şirketin ilk kripto yatırımı Bitcoin’e yönelik olsa da, Deutsche Celo’yu seçti. Telekomünikasyon devi, dijital varlıkların, akıllı telefon kullanıcıları arasında kripto para biriminin benimsenmesini artırmayı amaçlayan Celo ile uyumlu hale getirerek büyük bir potansiyele sahip olduğunu tanımlıyor.

Yield App (YLD)

YLD, şu anda CoinMarketCap verilerine göre, 400’lerin sonunda bir sıralamaya ve 0,50 doların biraz üzerinde fiyatlara sahip düşük piyasa değerine sahip bir coin. Altcoin Daily ekibi, projede iki şeyin öne çıktığını belirtiyor. İlk olarak herkesin DeFi’ye yatırım yapmasına izin veren tam lisanslı bir fintech şirketi olması. İkincisi, yakın zamanda bir Ethereum fonu başlatan Yield Uygulaması. Kullanıcılar %20’ye kadar yıllık yüzde getiri (APY) elde edebiliyorlar. Faizle ilgilenenler ETH, USDC, USDT ve yerel jeton YLD seçeneğine sahipler.

Rally (RLY)

An itibariyle 300’lü sıraların ortalarında olan ve 0.75 dolar civarı değeri olan coin, Coinbase Ventures tarafından büyük ölçüde toplanmıştır. Genellikle içerik oluşturucu coin’leri olarak adlandırılan bir sosyal platform token’ı olarak görülür. Influencerların; sahiplerinin sınırlı mallara, erişime veya hizmetlere erişimini sağlayan fan paraları oluşturmasına olanak tanır. Coinlist’te, platform kısa süre önce 40.000’den fazla yatırımcının katılmasıyla 22 milyon dolar topladı.

Origin Protocol (OGN)

NFT pazarı, rakip platformların hakimiyet için savaşmasıyla birlikte hızla büyüyor. Origin Protokolü, bir NFT pazarını başlatmak için Google ile ortaklık kurarak büyük bir kazanç elde etti. Kullanıcılar artık Google Cloud pazarında NFT oluşturabilecek ve satabilecekler. Bu duyuru hip hop sanatçısı Lupe Fiasco ve  boksör Jake Paul ile yapılan işbirliğinin ardından geldi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın