Eylül 21, 2023

Altcoin Bu Haberin Ardından %10 Düşüş Gösterdi: İşte Bilenenler!


Bloomberg tarafından yayınlanan bir rapora göre, Hodlnaut’un yöneticileri, FLEX token’larında 30 milyon dolarlık teklifin, borsanın tokeninin “likit olmadığı” ve “spekülatif değeri” olduğu için gerçekleşmeyeceğini açıkladı. Dahası, mahkeme başvuruları Hodlnaut’un alacaklılarının çoğunun da OPNX anlaşmasına karşı çıktığını gösteriyor.

Geçici adli yöneticiler, OPNX’in teklifinin nakit ya da “benzer likiditeye sahip varlıklar” içermediğini ve geri ödeme için bir zaman çizelgesi olmadığını ekledi. Borsa’nın borçların %30’undan fazlasını tam olarak nasıl ve ne zaman ödemeyi planladığına dair hiçbir ayrıntı olmadığını söylüyorlar.

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, haberlerin ortasında FLEX fiyatı %10 düşüşle 0,54 dolara geriledi. Veriler, Ağustos 2023’te token’ın değerinde büyük bir düşüş yaşandığını ve %90’lık düşüşle 6,1 dolardan bir doların altına indiğini gösteriyor.

OPNX ve kurucuları Dubai’nin Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu (VARA) tarafından, VARA tarafından yayınlanan düzenlemeler kapsamında bir Piyasa Suçu nedeniyle 2,8 milyon dolar para cezasına çarptırıldı.

Singapurlu kripto borç veren Hodlnaut, Ağustos 2022’de iflas başvurusunda bulunarak kripto kışının kurbanı oldu. Bloomberg’e göre FTX, dijital varlıklarının yaklaşık %72’sini oluşturuyordu.

Firma 8 Ağustos 2022’de tüm para çekme işlemlerini askıya aldı ve o zamandan beri iflas başvurusunun ardından yasal savaşlarda geniş çapta onaylandı. Mahkeme başvurusu ve para çekme işleminin askıya alınmasının ardından Hodlnaut, iş gücünün %80’ini işten çıkardı.

Kaynak : Crypto.news

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?