Mart 26, 2024

Altcoin Bu Duyurunun Ardından Adeta Fırladı: %85’lik Artışla Bir Anda Popüler Oldu!


Kryll.io, Salı sabahı yerel token’larından KRL’de %85’lik bir yükseliş yaşadı. Bu artış, Uniswap v3’te yeni bir KRL/ETH likidite havuzunun duyurulmasının ardından gerçekleşti. Platformun işlemleri ve likiditeyi artırma hedefiyle attığı bu adım, Kryll’i Google’da popülerlik kazandırdı. CoinGecko verilerine göre, Kryll ‘in son 24 saatteki işlem hacmi %50 artarak 43,6 milyon dolara yükseldi ve token fiyatı 1,07 dolardan işlem gördü. Kryll.io, kullanıcıların ticaret stratejilerini otomatikleştirmelerine olanak tanıyan bir kripto ticaret otomasyon platformudur. Bu da kripto para ticaretini daha erişilebilir hale getirir.

Kryll

Uniswap v3’ünün duyurduğu KRL/ETH likidite havuzu, Kryll.io’nun kullanıcılarına ve yatırımcılarına büyük fayda sağlayabilecek önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Bu yeni havuz, Uniswap v3’ün sofistike likidite yönetimini kullanarak kaymayı azaltma ve işlem verimliliğini artırma potansiyeline sahip. Bu da Kryll kullanıcılarının ve yatırımcılarının işlem stratejilerini daha etkin bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyacak.

Uniswap v3, Ethereum blok zincirinde gelişmiş bir merkezi olmayan değişim protokolüdür ve likidite sağlama ile ticareti optimize etmek için katmanlı bir ücret sistemi sunar. Bu sistem, KRL/ETH havuzundaki likidite sağlayıcılarına fayda sağlaması ve Kryll’in katkıda bulunanlar için ödüllendirici bir ekosistem vizyonuyla uyumlu olması beklenmektedir.

Bitcoin, piyasa değeri açısından lider kripto para birimi olarak 25 Mart’ın erken saatlerinde 67.600 dolara kadar yükselerek önemli bir artış yaşadı. Bu artışın ana nedeni, ABD’deki büyük balina yatırımcıların hafta sonu boyunca piyasaya önemli alımlar yapmalarıdır.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?