Ekim 31, 2022

Raoul Pal İddialı: “Bu Altcoin Bitcoin Performansını Geçecek!”

Real Vision’ın kurucu ortağı ve CEO’su Raoul Pal, kripto dünyasıın tanınan isimlerinden birisi. Pal, yakın zamanda paylaştığı bir tweet’inde Ethereum (ETH) görüşlerini paylaştı. İşte dikkat çeken detaylar.

Raoul Pal, Ethereum konusunda iyimser tahminleriyle tanınmakta. Yakın zamanda paylaştığı tweet’te de benzeri iyimser görünüm devam ediyor. Pal, ETH/BTC oranının şu anda “en yükselen varlık fiyat tablosu” olabileceğini iddia etti.

Raoul Pal Ethereum tahmini

Haber hazırlanırken Ethereum 0.077 BTC’den işlem görüyordu. Genel tabloya baktığımızda sonuç olarak art arda üçüncü günü yükselişle devam ettiriyor.

“Haber Gelince Sat”

ETH/BTC çifti 8 Eylül’de 0.085 BTC’de zirve yaptı. Ancak daha sonra, bir “haber gelince sat” mantığıyla “The Merge” güncellemesi sonrası %12’den fazla düşüş kaydedildi.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Ethereum, son boğa koşusunun durma noktasına gelmesinden sonra geçen Aralık ayında 0.088 BTC’de zirve yaptı.

ETH/BTC çiftinin Haziran 2017’de ulaşılan tüm zamanların zirvesi olan 0.156’dan hala %50 aşağıda olduğunu belirtmek önemli.

Raoul Pal tanınan isimlerden birisi olsa da tahminlerinin her zaman başarılı olduğunu söylemek hatalı olacaktır. Örneğin geçen Eylül ayında, ETH fiyatının yıl sonuna kadar 20.000 dolara ulaşacağını açıklamıştı. Kasım ayında, Ethereum fiyatı önceki döngünün zirvesine ulaştıktan sonra yükseliş çağrısını ikiye katlayarak gündeme gelmişti.

Ethereum şu anda rekor seviyesinden %67.36 düştü ve 1.591 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin kısa süre önce 20.000 dolar seviyesini geri almayı başardı. Şu anda Binance borsasında 20.575 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?