Şubat 13, 2023

Altcoin, Binance’i de İçeren Önemli Güncellemeye Hazır!


Son güncellenme : 13.02.2023 - 21:59

Önde gelen borsa Binance’in de token yakımını desteklemesine yardımcı olacak Terra Classic v1.0.5 planlaması devam ediyor. Bu güncellemenin kısa vadece LUNC fiyatını olumlu yönde etkilemesi bekleniyor. Güncellemenin 14 Şubat’ta piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Gerçekten de, Classy Crypto takma adlı influencer ve Terra Classic ağ doğrulayıcısının 12 Şubat’ta açıkladığı gibi, yeni bir yükseltmenin yayınlanması Binance yakımlarını ekosisteme bir adım daha yaklaştırıyor.

Terra Classic v1.0.5 Güncellemesi

25 Ocak’ta kabul edilen teklif “Terra Classic blok zincirine v1.0.4’ten v1.0.5’e geçiş için durum kırıcı bir yazılım yükseltme teklifiydi” ve “modüllerin mevcut sürüm haritasını uygulama belleğinde saklayan yükseltme bekçisine bir düzeltme” ve “düğümün LCD uç noktasına LCD’deki bir hesaplama sorununu düzelten basit bir düzeltme” getiriyordu.

terra classic

LUNC geliştiricisi Edward Kim’in 18 Ocak’ta yükseltmenin GitHub sayfasında, yükseltme öncesinde ekip blok yükseklik korumaları getirerek zemini hazırladı “böylece doğrulayıcılar ve tam düğümler, yaklaşık 14 Şubat 2023’te olacak olan 11.543.150 numaralı bloktaki durum kırıcı değişikliğe kadar istedikleri zaman yükseltme yapabilirler” yorumunda bulundu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Do Kwon soruşturmasını sıkılaştırırken Terra Classic cephesinde haberler olumlu hale geldi.

Bununla birlikte, New York Güney Bölge Mahkemesi’nin Terraform Labs aleyhindeki davayı reddetmesine rağmen, çökmüş Terra (LUNA) ekosisteminin orijinal zincirinin değeri Ocak ayının başlarında yükselemediği için, bu durum LUNC’un fiyatını mutlaka etkilemeyecektir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?