İşlem Hacmi Fırlayan Altcoin %25 Arttı, Artış Sürecek mi?

0
İşlem Hacmi Fırlayan Altcoin %25 Arttı, Artış Sürecek mi?

CoinMarketCap verilerine göre popülerliği görece az olan Chain (XCN) son 24 saatte %25 oranında arttı. Haber hazırlanırken XCN fiyatı 0,06267 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) karşısında ise %25,11 ve %24,85 oranında değer kazandı.

Günlük grafikte 0.06653 dolarla zirve yapan XCN, bu seviyeden biraz geriledi. Buna karşın günlük işlem hacmi %292 oranında arttı. İşlem hacmi günlük olarak 42.980.386 dolar olarak görülebiliyor.

Chain (XCN) fiyat analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 4 saatlik grafikte EMA’lar dikkat çekti. 9 EMA, son 24 saatteki yukarı hareketin başlangıcında daha uzun olan 20 EMA’nın üzerine çıktı. EMA, üstel hareketli ortalamanın İngilizce kısaltmasıdır.

XCN’nin 9 ve 20 EMA çizgisinin üzerinde fiyat artışını gören yeşil mumdan önceki 5 mumda görülebilen harekete yol açan bir momentum vardı.

Sonrasında mumu 0.06645 dolardan kapatmadan önce XCN’nin fiyatını 0.07129 dolara çıkaran bir sonraki ayağı beslemek için piyasadan likidite aldı.

Bundan sonra, trader’lar ve yatırımcılar, dizinin ilk kırmızı mumunda görülebileceği gibi kar elde etti ve XCN’nin fiyatını 0,06244 dolardan kapattı.

XCN’nin günlük grafiğinde, 9 ve 20 EMA çizgilerinin göreli konumları ile birlikte hala bir miktar yükseliş momentumu var. Ayrıca RSI çizgisi, RSI SMA çizgisinin üzerinde konumlanmış durumda. Bununla birlikte, RSI çizgisinin eğimi nötr hale geldiğinden yukarı doğru hareket biraz güç kaybedebilir. Bu, hafif bir aşağı hareketten önce kısa bir duraklama olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın