Şubat 27, 2023

Analist Açıkladı: Bu Altcoin %2,200 Kazanç Sağlayabilir!

Kripto ayı piyasasının dibini doğru bir şekilde belirleyen yatırımcı, trend olan bir altcoin için %2,200 kazanç olabileceğinin sinyallerini verdi.Risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortağı Chris Burniske, Bitcoin‘in (BTC) kullanımını artırmayı amaçlayan bir proje olan Stacks‘in (STX), insanların fark ettiğinden çok daha fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

Burniske bir Twitter mesajında, Ethereum‘un (ETH) katman-2 ekosistemi yeni sermaye ve ilgi çekerken, piyasa katılımcılarının amiral gemisi blok zincirini programlanabilir hale getirmekten vazgeçmesi nedeniyle Bitcoin’in şimdiye kadar bu konuda geride kaldığını söylüyor.

Bununla birlikte Burniske, Bitcoin’in katman-2 ekosisteminin kendi anını yaşamaya yakın olabileceğini ve az rekabetle STX’in avantajlardan yararlanabileceğini söylüyor.

“İnsanlar Bitcoin programlanabilirliğinden vazgeçtiği için Stacks’in rekabeti çok az, Ethereum L2’leri arasındaki rekabet ise çok sert. Bu arada, Ethereum’daki en büyük katman-2 MATIC’tir. Bununla birlikte 12,4 milyar dolarlık tamamen seyreltilmiş ağ değeri (FD NV) ETH’nin NV’sinin %6,4’üne denk gelmektedir.

Bu haber yazıldığı sırada STX, bu ay %238 artışla 0,932 dolardan işlem görüyor.

Burniske ayrıca ilginç bulduğu bir dizi kripto varlığını da listeliyor. Liste bu şekilde: Dogecoin (DOGE), Toncoin (TON), Lido DAO (LDO), İnternet Bilgisayarı (ICP), Algorand (ALGO), Akış (FLOW), Decentraland (MANA), Axie Infinity (AXS)

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?