Alman Devi Deutsche Bank, Kripto Sektörüne Giriş Yapıyor!

Alman devi Deutsche Bank, kripto para hizmeti sunmayı planladığı ortaya çıktı. Coindesk’in haberine göre Aralık 2020’de yayınlanan Dünya Ekonomik Forumu raporunun 23. sayfasında ki bir paragrafta bankanın kripto hizmetine giriş yapacağı aktarılıyor.

Dünya Ekonomik Forumu raporunda Deutsche Bank, kurumsal müşteriler ve müşterilerin dijital varlıkları için kripto para ekosistemine kesintisiz bağlantı olanağı sağlayan tam entegre saklama platformu geliştiriyor.

Ayrıca banka, alım satım işlemi, token ihracı, borç verme, stake etme, oylama alanlarında da hizmet verecek. Bu hizmetler, servet yöneticilerine, varlık yöneticilerine, aile ofislerine, şirketlere ve dijital fonlara karşı kullanılabilecek.

Dünyanın en büyük 21. Bankası olan Deutsche Bank dijital varlıkları saklama hizmetine kademe kademe geçmeyi planlıyor.

Kaynak : coindesk


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.