Ali Martinez Ethereum Rakibi için İddialı: Ralli Formasyonu Tamamlanıyor!


Popüler kripto para trader’ı Ali Martinez, Solana grafiğinde bir yükseliş formasyonu oluştuğunu belirterek 110 dolarlık acil desteğe dikkat çekti. Martinez’e göre SOL 110 dolarlık acil desteği kırabilirse en son iki yıl önce görülen bir seviyeye doğru ilerlemeye hazır durumda.

Ali Martinez’e göre fiyat grafiğinde görülen ‘boğa bayrağı’ 110 dolarlık dirence bağlı olarak patlayıcı bir harekete hazır. 110 dolarlık direncin aşılması yukarı yönlü bir katalizör görevi üstlenerek 163 dolar gibi önemli seviyelere doğru hareketin önünü açabilir.

solana grafiğinde görülen boğa bayrağı ralli ihtimalini tetikledi

Ethereum rakibi Cardano’ya ilişkin de yorum yapan Ali Martinez, altcoin’in parabolik bir artışla ateşlenmeden önce önemli bir fiyat alanının üzerinde konsolide olduğunda 2021 ortasındaki fiyat hareketini yansıtıyor gibi göründüğünü söylüyor.

Şimdiye kadar, Cardano fiyat hareketi 2018-2020 modelini yansıtıyor! Bu eğilim devam ederse, ADA’nın Nisan ayına kadar mevcut seviyeleri etrafında konsolide olduğunu görebilir ve boğa koşusunun potansiyel olarak yeniden başlaması için zemin hazırlayabiliriz.

cardano fiyatı 2018-2020 modelini takip ediyor

Ali Martinez’in grafiğine göre, Cardano’nun 2025 yılına kadar 8,00 dolara kadar yükselme tahmini dikkat çekiyor. Bu yazının yazıldığı sırada ADA 0,516 dolardan işlem görüyordu.

Martinez son olarak XRP fiyatının bir yükselen paralel kanal üzerinde işlem gördüğünü belirterek bir ralliyi tetikleyebileceğini belirtti. Analistin ilk hedefi 0,80 dolar ve ardından 1,10 dolar.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?